İngilizceye İlk Adım: Dil Öğrenme Korkusunu Yenmek!

0
811
İngilizceye ilk adım
İngilizceye ilk adım

Kocaeli Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım son sınıf öğrencisi olan İrem Enda Pak İngilizceye İlk Adım adı altında yürütmüş olduğu Halkla İlişkiler Kampanya süresince toplam 16 hafta boyunca 30 öğrenciye 1262 dakika (21 saat) gönüllü olarak İngilizce dersi vermiştir. Enda’nın kampanya süreci ile alakalı düşünceleri ise  şunlardır:

İngilizceye ilk adım

‘’Öğrencilerim İngilizceye korku ile yaklaşıyorlardı. Onların korkusunu yendirebilmek ve İngilizcenin temelini oturtabilmek benim için çok önemliydi. Bu yüzden derslerimde Başlangıç seviye İngilizce konularını işledim. Her biri birbirinden  değerli, pırıl pırıl çocuklar ve gençler. Onlara katkı sağlamış olmaktan dolayı aşırı gurur içerisindeyim. Benim tek yaptığım onlara ışık tutabilmekti, ışığı takip ederek ilerlemeyi başaran onlardır. Hepsini sonsuz seviyor ve destekliyorum. Yolları her daim  açık olsun. Ben her zaman onlar için burada olmaya devam edeceğim’’ 

İngilizceye ilk adım

Sözlerinde bulunarak samimi açıklamaları ile öğrencilerini ve Öğretim  görevlisi, aynı zamanda Halkla İlişkiler Kampanyası destekçisi Oğuz Yavuzyılmaz’ı bir kez daha onore etmiştir. 

-Advertisement-
İngilizceye İlk Adım: Dil Öğrenme Korkusunu Yenmek!
-Advertisement-

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here