Pazar, Mayıs 19, 2024

İphone 12 Tanıtım Tarihi Belli Oldu

Milyonlarca insanın merakla beklediği Apple’ın yeni telefonu İphone 12 tanıtım tarihi belli oldu. Apple Event etkinliğinde tanıtılan İPad ve Apple Watch modelleri tanıtılmıştı Eylül ayında. Fakat o etkinlikte yeni İphone ile ilgili bir bilgi paylaşılmamıştı. Gelen son dakika haberlerine göre Apple, İphone 12 tanıtım tarihinin belli olduğunu açıkladı.

İphone 12 Tanıtım Tarihi Belli Oldu

Dünyanın en iyi ve en değerli markalarından birisi olan Apple, yeni İphone 12’nin tanıtım tarihini açıkladı. Yeni İphone 12 tanıtım tarihi 13 Ekim 2020 olarak belirlendi. Tanıtım, Türkiye saati ile 20:00’da başlayacak. Eylül ayında tanıtılan cihazlar sonrası sıra İphone’da olması bekleniyor. Etkinlik yine aynı şekilde online olarak yapılacak ve kayıt altına alınan görüntüler daha sonra her platformdan yayınlanacak.

İphone 12 Tanıtım Tarihi Belli Oldu

Merakla Beklenen İphone 12’nin Özellikleri Neler Olacak?

Gelen bilgilere göre bu yıl Apple’ın 3 farklı ekran boyutu ile kullanıcıların karşısına çıkması bekleniyor. Yeni İphone 12’nin 5.4 ve 6.1 inç ekran seçenekleriyle sahneye çıkması bekleniyor. Bazı iddialara göre 5.4 inçlik olan modelin İphone 12 Mini olarak isimlendirileceği ifade ediliyor. İphone 12 Pro’nun ise 6.1 inç, İphone 12 Pro Max’ın ise 6.7 inç büyüklüğünde olması tahmin ediliyor. 13 Ekim’de tanıtımı yapılacak olan etkinliğin heyecanı şimdiden başlamışa benziyor.

Bakalım yeni İphone 12 nasıl olacak? Kullanıcıların yorumları ve eleştirileri ne yönde olacak?

APPLE WATCH 6’NIN MÜTHİŞ ÖZELLİKLERİ BELLİ OLDU

Geçtiğimiz Eylül ayında Time Flies etkinliğinde tanıtılan ilk ürün Apple Watch 6 Serisi olmştu. Peki nedir Apple Watch 6’nın özelliği? Apple Watch 6, kandaki oksijen değerini de ölçebilecek olan bir saat. Apple, böylece Apple Watch serisinde bir ilki gerçekleştirmiş oluyor. Apple Watch Series 6’da Apple’ın geliştirdiği S6 işlemcisi de mevcut.

apple watch

Cihaz içindeki bu işlemci iPhone 11 serisinde olan Apple A13 Bionic’i temel almaktadır. S6 işlemcinin enerji verimliliği yüksek tasarımı nedeniyle her zaman açık ekran daha iyi şekilde çalışacak.

Apple Watch Series 6 ile birlikte yeni saat kadranları ekleniyor.

Popüler Akım
Popüler Akım, siyaset, ekonomi, spor, kültür-sanat, tarih, moda, bilim&teknoloji ve sinema gibi birçok alanda çeviri ve denemeler yayınlayan bir sosyal medya platformudur.

Related Articles

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Son Yazılarımız