Pazartesi, Mayıs 27, 2024

PSN Plus Ekim Oyunları Belli Oldu!

SONY’nin PSN Plus üyelerine her ay ücretsiz oyun vermeye devam ediyor. PSN Plus 2021 Ekim ayı oyunları belli oldu.

Bilindiği gibi SONY, her ay PSN plus üyelerin 3 oyunu ücretsiz olarak veriyor. Ekim ayı için merakla beklenen oyunlar belli oldu.

29 Eylül’de sızan bilgilere göre PSN Plus üyelerinin Ekim ayında indireceği oyunlar açıklanmıştı. Sızan oyunlar sonrası bir sürpriz yaşanmadı ve 3 oyun da aynen açıklanmış oldu.

PSN Plus Ekim Oyunları Belli Oldu!

PSN Plus üyeleri bu ay Mortal Kombat X, Hell Let Loose ve PGA Tour 2K21 oyunlarını ücretsiz bir şekilde kütüphanelerine indirebilecek.

PSN Plus Ekim Oyunları Belli Oldu!
PSN Plus Ekim Oyunları Belli Oldu!

Özellikle Mortal Kombat X ve Hell Let Loose gibi oyunlar dikkat çekti. PSN Plus üyeleri bu 3 oyunu 5 Ekim tarihinden itibaren ücretsiz bir şekilde indirebilecek.

-Hell Let Loose (PS5)

-Mortal Kombat X (PS4)

-PGA Tour 2K21 (PS4)

EYLÜL AYINDA VERİLEN PSN PLUS OYUNLARI

Eylül ayında PS Plus abonelerine Predator: Hunting Grounds, Overcooked: All You Can Eat! ve Hitman 2 ücretsiz olarak sunulmuştu.

Sony tarafından son açıklanan bilgilere göre, PS Plus abone sayısı 46,3 milyon. Uzun süredir yükselişte olan bu sayı ilk defa Sony’nin paylaştığı son çeyrek raporunda 1 milyona kadar düşüş yaşanmış.

Popüler Akım
Popüler Akım, siyaset, ekonomi, spor, kültür-sanat, tarih, moda, bilim&teknoloji ve sinema gibi birçok alanda çeviri ve denemeler yayınlayan bir sosyal medya platformudur.

Related Articles

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Son Yazılarımız