Perşembe, Mayıs 23, 2024

Ağustos Ayı Aylık Burç Yorumları 2022| Bol Çalışmalı Bir Ay

Güneşin aslan burcunda olduğu bu ayı iyi değerlendirmemiz gerekiyor. Daha önceki zamanlarda hasır altı ettiğimiz işlerimiz sonra başımızı ağrıtsın istemiyorsak ağustos ayını yatarak değil işlerimizi hallederek geçirmemizde fayda var. Fiziksel ve ruhsal sağlığımızı en iyi şekilde korumak için bol bol topraklama yapabileceğimiz doğal alanlarda bulunmalıyız. Uranüs ve Mars’ın kavuşum etkisi ile başlayacağımız ağustos ayı ile ilgili burç yorumlarınızı öğrenmek istiyorsanız yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Koç Burcu Ağustos Ayı Burç Yorumları

Ağustos Ayı Aylık Burç Yorumları 2022| Bol Çalışmalı Bir Ay

28 Temmuz’da burcunuza harika bir açı ile etki eden yeni ayın sayesinde ağustos ayına bomba gibi bir giriş yapacaksınız. Aşk hayatınız, sanatsal ve keyifli çalışmalarınız ile ilgili yeni ve şans dolu zamanların eşiğinde duruyorsunuz. İçinizde olan bir yeteneğinizi açığa çıkarmak veya değerlendirmek için gökyüzünün tüm etkileri üzerinizde olacak. İş görüşmesi yaptıysanız veya daha önceden yaptığınız bir görüşmeden haber bekliyorsanız, beklediğiniz haberi alacaksınız. Daha düzenli bir hayata sahip olmak için rutininize sadık olmaya çalışacaksınız.

Boğa Burcu Ağustos Ayı Burç Yorumları

Ağustos Ayı Aylık Burç Yorumları 2022| Bol Çalışmalı Bir Ay

Bağışıklık sisteminiz başta olmak üzere hayatınızda beklenmedik sürprizler yaşamak istemiyorsanız şimdiden kendinize özen göstermeye başlamanızı tavsiye ederim. Büyük ve köklü değişimler yaşayabilirsiniz. Bu değişimler aile, iş veya ilişkiler konusunda etkili olabilir. Eski bakış açılarınızı terk etmeli ve yeniliklere açık olmalısınız. Ailenizle ilgilenmekten, evde vakit geçirmekten keyif alacağınız bir dönem yaşayacaksınız. Bunun yanında ailenizdeki otorite figürleri ile çatışmamaya dikkat etmelisiniz.

İkizler Burcu Ağustos Ayı Burç Yorumları

Ağustos Ayı Aylık Burç Yorumları 2022| Bol Çalışmalı Bir Ay

Ağustos ayına çok güzel ve yeni başlangıçlar ile giriş yapacaksınız. Medya, işletişim ve ticaret alanlarında iş yapan kişiler için oldukça şanslı zamanlar görünüyor. İş sahibi olmayan kişiler el becerileri ile ürettikleri ürünlerden para kazanmaya başlayabilir. Bu dönemde kardeş, kuzen, komşu gibi yakın çevrenizle olan iletişiminizde yeni şekillenmeler olabilir. Yeni eğitimlere başlamak isteyenler için güzel bir zamanlama. Beklemekte olduğunuz konular varsa bu ay beklentileriniz iyide olsa kötü de olsa sonuçlanacak.

Yengeç Burcu Ağustos Ayı Burç Yorumları

Ağustos Ayı Aylık Burç Yorumları 2022| Bol Çalışmalı Bir Ay

Parasal yeni gündemler ile bu aya başlayabilirsiniz. Kendinize yeni kazanç yolları oluşturmak, yeni etkileşimler ile yeni işlere başlamak gibi gündemleriniz olabilir. İş açısından olumlu etkileşimler bekleyebilirsiniz. Kazanmak, üretmek, ürettiklerinizden kazanç sağlamak için etkili bir ay olacak. Bunun yanında gelir-gider dengenizi tam olarak kuramayabilirsiniz. Kazandıklarınızdan birikim yapmak sizin avantajınıza olabilir. Daha önce kaçırdığınız fırsatlar tekrar karşınıza çıkabilir.

Aslan Burcu Ağustos Ayı Burç Yorumları

Ağustos Ayı Aylık Burç Yorumları 2022| Bol Çalışmalı Bir Ay

İletişimsel anlamda kendinizi dışa dönük hissedeceğiniz bir dönem olacak. Kişisel yeteneklerinizi değerlendirmek isteyebilirsiniz. Yine bu anlamda kendinizi şanslı hissedebilirsiniz. Hukuksal süreçlerinizde olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yurtdışı fırsatları için de oldukça pozitif etkiler görünüyor. Samimi ve sıcak ilişkiler kurmak için de ağustos ayı oldukça güzel geçecek. Duygularınızı yoğun bir şekilde yaşayacak ve özel zamanlar geçirebilirsiniz.

Başak Burcu Ağustos Ayı Burç Yorumları

Ağustos Ayı Aylık Burç Yorumları 2022| Bol Çalışmalı Bir Ay

Kendinizle baş başa kalmaktan keyif alacağınız bir ay olacak. Finansal konular başta olmak üzere hayatınızda devamlı kriz yaratan konular varsa, bu konular ile ilgili yeni çözümler ve yol haritaları belirlemek için verimli bir zaman olacak. İletişim gezegeni Merkür burcunuza geçtiği için dış dünyaya açılma, fikirlerinizi kabul ettirme, entelektüel paylaşımlar yapmak açısından son derece uygun bir ay. Çevrenizdeki insanlardan dolayı yaşayabileceğiniz aldanma, hayal kırıklığı ve yalanlara dikkat etmelisiniz.

Terazi Burcu Ağustos Ayı Burç Yorumları

Ağustos Ayı Aylık Burç Yorumları 2022| Bol Çalışmalı Bir Ay

Çok güzel bir ağustos ayı geçirmeye hazır olun. Odağınız devamlı gelecek planlarınızda olacak. Sosyal organizasyonlar içinde alacağınız görevler yeni insanlarla tanışma şansınızı artıracak. Yine bu sosyallik aşk hayatınızın hareketlenmesini de sağlayabilir. Kariyer gelirleriniz üzerinde olumlu etkiler görünüyor. Medya üzerinden işler yapıyorsanız kazançlarınız artabilir. Arkadaşlarınızla ve yakın çevrenizle bol bol keyifli vakitler geçireceğiniz ortamlar oluşacak.

Akrep Burcu Ağustos Ayı Burç Yorumları

Ağustos Ayı Aylık Burç Yorumları 2022| Bol Çalışmalı Bir Ay

Ağustos ayı her ne kadar sizin için mücadele ile başlıyor olsa da kariyer alanında gelişmeler yaşayacaksınız. Geçmişte yaşadığınız ve hakkınızın yendiğini düşündüğünüz konular oldukça pozitif şekilde size geri dönecek. Bazı kişiler işini büyütürken bazıları yeni işlere başlayarak girişimlerini gerçekleştirecek. Evlilik ve boşanma gibi toplumsal statünüzde değişiklikler olabilir. Bol hareket ve aksiyon ile geçecek ağustos ayında kendinizi içinde olduğunuz konulardan uzaklaştırarak olayları net bir şekilde incelemeye çalışmanızda fayda var. Hedeflerinize ulaşmak için çok çalışmanız gereken bir zaman diliminde olacaksınız.

Yay Burcu Ağustos Ayı Burç Yorumları

Ağustos Ayı Aylık Burç Yorumları 2022| Bol Çalışmalı Bir Ay

Ağustos ayına şans etkilerinin yükselmesi ile başlayacaksınız. Yeni başlangıçlara hazır olmalısınız. Yurt dışı ve ticari bağlantılarda iyi kazançlar elde edebilirsiniz. Sosyal medyada bulunan hesabınız hızla büyümeye başlayabilir, bunu başarmak için paylaşımlarınıza öncelik vermelisiniz. Takipçileriniz arttıkça kalabalıklara hitap etmeye başlayabilirsiniz. Yurt dışı ve yeni kültürler görme isteğiniz artmasına rağmen bir türlü fırsat yaratamıyor olabilirsiniz. Biraz daha araştırma yapmalı ve hedeflerinize ulaşmak için daha fazla çalışmalısınız.

Oğlak Burcu Ağustos Ayı Burç Yorumları

Ağustos Ayı Aylık Burç Yorumları 2022| Bol Çalışmalı Bir Ay

Temmuz sonunda gerçekleşecek yeni ay etkileri ile ağustos ayına giderken finansal konular gündeminizde olacak. Kredi, alacak-verecek ve borç gibi işlerinizde yeni başlangıçlar yaşayacaksınız. Yapmak istediğiniz işler ile ilgili kredi kullanma gibi bir ihtiyaç duyabilirsiniz. Bunu yaparken çok fazla açılmamaya, ayağınızı yorganınıza göre uzatmalısınız. Kişilere ve durumlara karşı takıntılı bir psikolojiye girmek yerine zihninizi araştırma konularına yönlendirebilirsiniz. Aşk hayatınızda tutkunuz artarken seçici ilişkiler yaşayacağınızı söyleyebiliriz.

Kova Burcu Ağustos Ayı Burç Yorumları

Ağustos Ayı Aylık Burç Yorumları 2022| Bol Çalışmalı Bir Ay

İlişki ve ortaklıklarınızda yeni başlangıçlar yaşayacağınız bir dönem geçirebilirsiniz. İş ve aile arasındaki dengelerinizi sağlamak için oldukça yorulabilirsiniz. Kendinizi çözümsüz ilişkiler içinde sıkışmış hissedebilirsiniz. Ne bırakıp gidebiliyor ne de kaldığınızda mutlu olabiliyorsunuz. İşte bu hissettikleriniz ağustos ayında sizi biraz daha zorlayabilir. Aşk ilişkilerinizde kendinizi çok hassas hissedebilirsiniz. Solunum sorunları yaşamamak için sigara gibi kötü alışkanlıklarınızdan uzaklaşmanızda fayda var.

Balık Burcu Ağustos Ayı Burç Yorumları

Ağustos Ayı Aylık Burç Yorumları 2022| Bol Çalışmalı Bir Ay

İş ve hizmet alanlarınızda zorlu dönemler geçirebilirsiniz. Mücadele etmeniz gereken zamanlar yaşayabilirsiniz. Bunun yanında şanslı iş yatırımları ile yeni girişimlere imza atabilirsiniz. İlişkilerinizde iletişiminiz ön plana çıkacak. Rasyonel bir dil kullanarak duygusal düşünmemeye çalışmalısınız. İlişkilerinizde şeffaf olarak düşündüğünüz şeyleri karşınızdakilere en iyi şekilde aktarmanızı öneririz. Evlilik veya boşanma gibi konularınız varsa bu ayın sonuna doğru yeni kararlar alabilirsiniz.

Related Articles

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Son Yazılarımız