Perşembe, Mayıs 23, 2024

Alec Baldwin Şoku! Kazayla Yönetmeni Öldürdü…

Alec Baldwin ile ilgili şok gerçek ortaya çıktı. Amerikalı yıldız oyuncu Alec Baldwin’in bir film çekiminde kazayla görüntü yönetmenini öldürmesi dünya gündemine oturdu. Yaşanan olayla ilgili şoke eden ayrıntıları da ortaya çıktı.

KURU SIKI SİLAH ÖLÜME NEDEN ÖLDÜ

ABD’li film yıldızı Alec Baldwin, New Mexico eyaletindeki “Rust” filminin setinde kullandığı kuru sıkı silah ile görüntü yönetmeni Halyna Hutchins’in ölümüne neden oldu. Film yönetmeni Joel Souza ise yaralandı.

Alec Baldwin Şoku! Kazayla Yönetmeni Öldürdü...
Alec Baldwin Şoku! Kazayla Yönetmeni Öldürdü…

ABD’de “Rust” filminin çekimi sırasında korkunç anlar yaşandı. ABD’li ünlü oyuncu Alec Baldwin’in elindeki kuru sıkı silahın ateş alması sonucu görüntü yönetmeni Halyna Hutchins’in ve film yönetmeni Joel Souza’nın yaralandığı bildirildi. Yaralılar farklı hastanelere kaldırılırken, 42 yaşındaki Hutchins’in tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybettiği aktarıldı. 48 yaşındaki Souza’nın ise tedavisinin sürdüğü belirtildi.
Filmin çekildiği New Mexico eyaletine bağlı Bonanza Creek Ranch’te meydana gelen olayın ardından polisten açıklama geldi.

Alec Baldwin Şoku! Kazayla Yönetmeni Öldürdü...
Alec Baldwin Şoku! Kazayla Yönetmeni Öldürdü…

Santa Fe County Şerif Ofisi tarafından yapılan açıklamada, olayda ateşli silah kullanıldığı, silahın ve merminin türünün araştırıldığı kaydedildi. Soruşturmanın devam ettiği ve Baldwin’e yönelik herhangi bir suçlamada bulunulmadığı vurgulandı. Baldwin’in şerif ofisine gelerek polisle görüştüğü, daha sonra binadan ayrıldığı ifade edildi. ABD medyası, Baldwin’in şerif ofisi önünde gözyaşları içinde görüldüğünü aktardı.

Alec Baldwin Şoku! Kazayla Yönetmeni Öldürdü...
Alec Baldwin Şoku! Kazayla Yönetmeni Öldürdü…

Uluslararası Görüntü Yönetmenleri Birliği, Hutchins’in ölümünün “yıkıcı bir haber” ve “korkunç bir kayıp” olduğunu belirtti.

ALEC BALDWİN’İN FİLMDEKİ ROLÜ

Filmin konusu ile sette yaşanan olayda dikkat çeken benzerlik Baldwin, filmde kazara birini vuran 13 yaşındaki torununu kaçıran bir dedeyi canlandırıyor. Sette yaşanan ölümün ardından durdurulan çekimlerin kasım ayı başlarında devam edeceği duyuruldu.

Popüler Akım
Popüler Akım, siyaset, ekonomi, spor, kültür-sanat, tarih, moda, bilim&teknoloji ve sinema gibi birçok alanda çeviri ve denemeler yayınlayan bir sosyal medya platformudur.

Related Articles

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Son Yazılarımız