Pazartesi, Mayıs 20, 2024

BİM Aktüel Psikolog Seansı Gerçek Mi?

BİM aktüel 12 Ağustos ürünleri arasında yer aldığı iddia edilen psikolog Türkiye gündeminde bir anda viral oldu. İnternette yayılan görselde yer alan aktüel ürünleri arasındaki psikolog ile ilgili pek çok kişinin aklında aynı soru yer aldı “bim psikolog gerçek mi, bime psikolog geldi mi?” Hemen sorunuzu yanıtlayalım Hayır! Bim aktüel psikolog gerçek değil.

BİM Aktüel Psikolog Seansı Gerçek Mi?
gerçek BİM aktüel 12 ağustos kataloğu

Mizah yeteneği gelişmiş olan ülkemizde bir vatandaşımızın hazırlamış olduğu fotomontaj ile yayınlanan bim aktüel psikolog sadece bir espiri. Ekonomiden eğitime, çalışma şartlarından geçim derdine; pek çok sorun ile baş etmeye çalışan halkımızın psikolojisi büyük bir baskı altındayken, bu konuyu espirili bir dille eleştirmenin güzel bir yolunu tercih etmişler diyebiliriz.

BİM Aktüel Psikolog Seansı Gerçek Mi?

Ayrıca BİM 12 Ağustos psikolog şakasını bu kadar gerçekçi kılan sebepte birkaç gün önce A101’in yayınladığı aktüel ürünler arasında tekne satışının yer alması. Diğer marketlere kıyasla daha düşük fiyatlara ürün satışı yapan BİM, A101 veya Şok gibi markaların sattığı aktüel ürünler de halk tarafından yoğun ilgi görüyor. Televizyondan tencere setlerine, ütüden çamaşırlıklara halkın pek çok ihtiyacını karşılamasını sağlayan bu marketler ile ilgili de dönem dönem komik gündemler oluşmuyor değil.

Related Articles

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Son Yazılarımız