Cuma, Mayıs 24, 2024

Eylül Ayı Aylık Burç Yorumları (2022) | Planlarınız İçin Doğru Zaman Mı?

Merkür terazi burcunda gerilemeye başlarken ilişkiler konusunda dikkatli olmamız gereken bir aya başlıyoruz. Maddi, manevi hak hukuk kavramları vurgu kazanırken artan uyum ihtiyacına bağlı olarak biraz aksilikler de yaşanabilir. Retro zamanlarında yapmaya çalıştığınız işlerde acele ettikçe çeşitli aksiliklerle karşılaşabilirsiniz. Aslında bu aksilikler bize bir şeyleri göstermeye çalışıyor olabilir. Şöyle ki yapmaya çalıştığınız işler için doğru zaman olmayabilir. Bu yüzden bir adım geri atarak hayatın getirilerini olduğu gibi kabul etmeli ve işleriniz için doğru zamanı beklemelisiniz. Peki gökyüzü eylül ayında tüm burçları nasıl etkileyecek? Gelin eylül ayı aylık burç yorumlarını birlikte inceleyelim.

Koç Burcu Eylül Ayı Burç Yorumları

Eylül Ayı Aylık Burç Yorumları (2022) | Planlarınız İçin Doğru Zaman Mı?

Başak burcunda gerçekleşen yeni ay etkileri ile eylül ayına giriş yapacaksınız. Yani iş, çalışma ortamı ve sağlık temaları bu ay ön planda olacak. Özellikle sağlık alanlarınıza özen göstermelisiniz. Belirsiz iş durumlarınızın çözüme kavuşması muhtemel. Yaz ayının sonlarına doğru gelirken kendinizi biraz durgun ve agresif hissedebilirsiniz. Enerjinizin yavaş yavaş bittiğini hissederek bu ay kendinizi biraz uykuya verebilirsiniz. Evde ve iş yerinizde sorumluluklarınızı yerine getirmeye çalışırken kendinizi fazla yıpratmamaya dikkat edebilirsiniz. Evcil hayvanlarınızla vakit geçirmek size iyi gelebilir.

Boğa Burcu Eylül Ayı Burç Yorumları

Eylül Ayı Aylık Burç Yorumları (2022) | Planlarınız İçin Doğru Zaman Mı?

Sanatsal ve yaratıcı işlerinizle alakalı kendinizi üretici hissedeceğiniz bir zaman dilimine gireceksiniz. Hobileriniz ve çocuklarınız ile ilgili deneyimleriniz ön plana çıkacak. Para ve yatırımlarınız konusunda bazı hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Maddi olarak çok açılmamaya ve bilmediğiniz alanlarda yatırımlar yapmamaya dikkat edin. Yeni bir aşk ile hayatınız renklenebilir veya evliyseniz eşiniz ile keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Beklemediğiniz bir anda eski sevgilinizden alacağınız bir mesaj kafanızı karıştırabilir.

İkizler Burcu Eylül Ayı Burç Yorumları

Eylül Ayı Aylık Burç Yorumları (2022) | Planlarınız İçin Doğru Zaman Mı?

Aile, ev ve yuva alanınızda Mars’tan sert etkiler alan bir dönemde olacaksınız. Kendinizi stres altında hissetseniz de yapılması gereken işleri belli bir akışta çözümleyebildiğinizi göreceksiniz. Taşınma, tadilat ve ev alım satım anlamında hareketli zamanlar yaşayabilirsiniz. Aile ilişkilerinizde agresif olmamaya dikkat etmelisiniz. Evden çalışmak için iş yerinizde değişiklik yapmaya da meyilli hissedebilirsiniz. Sosyal ortamlarda iletişim problemi yaşamamak için ağzınızdan çıkan lafları daha çıkmadan birkaç kez düşünmenizde yarar var.

Yengeç Burcu Eylül Ayı Burç Yorumları

Eylül Ayı Aylık Burç Yorumları (2022) | Planlarınız İçin Doğru Zaman Mı?

Yakın çevreniz, eğitimsel faaliyetleriniz ve el becerisi gerektiren işleriniz ile ilgili konular gündeminizde olacak. Kısa ve keyifli seyahatlere çıkmak için güzel bir zaman. Yazın tatile gitmek için vakit ayıramayanlar yakın çevredeki şehirlere günübirlik bile kaçamaklar ile üzerlerindeki stresi biraz olsun azaltabilir. El becerisi gerektiren işlerine bir türlü vakit bulamayan kişiler eylül ayında bu alanlara biraz daha önem vererek beklemediği gelişmeler ile karşılaşabilir. Bu alanda yapmak istediğiniz işler varsa kendinize destekçiler bulabilirsiniz. Eğitim alanlarınızda da kendinizi hırslanmış hissederek bol bol çalıştığınız zamanlar geçirebilirsiniz.

Aslan Burcu Eylül Ayı Burç Yorumları

Eylül Ayı Aylık Burç Yorumları (2022) | Planlarınız İçin Doğru Zaman Mı?

Para ve maddi konularda uzun zamandır beklediğiniz gelişmelerin yaşanmaya başlaması sizleri mutlu edecek. Ağustos sonunda meydana gelecek yeni ay etkileri sizler için yeni kazanç kapılarının açılmasına işaret ediyor. Yeni girişimlerinizin meyvelerini eylül ayının ortasına doğru toplamaya başlayacaksınız. Ev ve yaşam alanlarınızla ilgili yapmanız gereken yenilemeler sebebiyle ihtiyacınız olan maddiyat sizi biraz stres altına sokabilir.

Başak Burcu Eylül Ayı Burç Yorumları

Eylül Ayı Aylık Burç Yorumları (2022) | Planlarınız İçin Doğru Zaman Mı?

Başak burçları eylül ayına tepeden tırnağa yenilenmiş olarak girmeye hazırlanıyor. Ağustos sonunda gerçekleşecek yeni ay dış görünüşünüzden auranıza kadar her şeyinizi etkileyecek. Bazılarınız yepyeni kişisel yeteneklerini keşfederken sosyal ortamlarınızda dikkat çekebilir. Yurt dışı ve eğitim konularında da güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Tutkulu aşklar yaşamak için harika enerjilerin olduğu bir zaman dilimi, hali hazırda sevgilisi olan kişiler tekrar birbirlerine aşık olabilir. Hem parasal anlamlarda hem de sosyal anlamda güzel etkiler sizinle olacak.

Terazi Burcu Eylül Ayı Burç Yorumları

Eylül Ayı Aylık Burç Yorumları (2022) | Planlarınız İçin Doğru Zaman Mı?

Kendinizi biraz içe dönük hissedebilirsiniz. Bu durum ilişkinize de yansıyacağı için çeşitli iletişim sorunları yaşayabilirsiniz. Partnerinizin akıl okuyamadığını hatırlatarak duygularınızı paylaşmanız gerektiğini tavsiye ederiz. Sosyal olmak için kendinizi zorlamamanızda fayda var. Kontrol dışı gelişen durumlara hazır olmanız gerekiyor. Özellikle kadın düşmanlarınız varsa onlardan gelebilecek kötülüklere karşı dikkatli olmalısınız. Eylül ayını iyi geçirmek için meditasyon yapmayı veya psikolojik destek almayı düşünebilirsiniz.

Akrep Burcu Eylül Ayı Burç Yorumları

Eylül Ayı Aylık Burç Yorumları (2022) | Planlarınız İçin Doğru Zaman Mı?

İş, aile ve yakın çevreniz ile olan ilişkilerinizi dengelemek sizin için biraz zor olsa da yeni ay yükseleni burcunuzda pozitif etkiler oluşturuyor. Kendinize yepyeni gelecek planları yapmak, sosyal organizasyonlardan elde ettiğiniz işleri hayata geçirmeniz için ideal bir zaman dilimi. İşe ihtiyacı olan kişiler hedefledikleri işlere ulaşmak için pozitif etkiler altında olacak. Sağlık sorunu yaşayan kişiler başarılı tedavi süreçleri ile sonuçlanabilir. Şehir, semt veya ülke değişikliği yapmak isteyenler için ay sonuna doğru özellikle maddi konularda destekleyici etkiler görünüyor.

Yay Burcu Eylül Ayı Burç Yorumları

Eylül Ayı Aylık Burç Yorumları (2022) | Planlarınız İçin Doğru Zaman Mı?

İş, kariyer ve sosyal statünüzü etkileyen alanlarda bir yeni ay yaşayacaksınız. Hayatınızın en meşgul olduğunuz zamanındasınız diyebiliriz. Devamlı içinde bulunduğunuz koşturma hali eylül ayında da devam edecek. Yeni bir işe başlamak, evlenmek, boşanmak, anne baba olmak ile ilgili radikal kararlar alabilirsiniz. Özellikle medya işleri yapan kişiler için zorlayıcı zamanlar yaşanabilir. Eylül ayında düşünme, sorgulama ve hazırlık yapma gibi konulara yoğunlaşabilirsiniz. Hayal gücünüz çok zengin olduğu için işlere atılıp atılmamanız konusunda kararsızlık yaşıyorsunuz. Bu dönemde hayallerinizi gerçekleştirmeniz için iyi enerjiler görünüyor.

Oğlak Burcu Eylül Ayı Burç Yorumları

Eylül Ayı Aylık Burç Yorumları (2022) | Planlarınız İçin Doğru Zaman Mı?

Eğitim, yurtdışı, hukuksal alanlar ve medya mecraları üzerinden yürüttüğünüz işleriniz ile ilgili yeni gelecek planları yapacaksınız. Bu dönem uzak tanıdıklarınızla hiç olmadığınız kadar içli dışlı olabilirsiniz. Özellikle yazın vakit ayırıp gidemediğiniz tatilinizin acısını eylül ayında çıkarabilirsiniz. Aşk hayatınız açısından eylül çok güzel geçecek gibi görünüyor. İlişkisi olanlar bu ayı keyifli ve aşık bir şekilde geçirirken, sevgilisi olmayanlar yeni aşklara yelken açabilir. Patronunuz ile yaşayabileceğiniz iletişim bozuklukları işten biraz uzaklaşıp eski iş imkanlarını tekrar gözden geçirmenize sebep olabilir.

Kova Burcu Eylül Ayı Burç Yorumları

Eylül Ayı Aylık Burç Yorumları (2022) | Planlarınız İçin Doğru Zaman Mı?

Eylül ayına finansal konular ile uğraşarak giriş yapacaksınız. Alacak-verecek, borçlar, nafaka, burs gibi alanlar ile ay başında bolca uğraşacaksınız. İhtiyaçlarınız için kredi çekmek isteyebilirsiniz. Psikolojik olarak kendinizi takıntılı ve korkularınızın gün yüzüne çıktığını hissedebilirsiniz. Taşınma ve ev işlerinizde, ay sonuna doğru beklemediğiniz maddi bir destek bulabilirsiniz. Yeni tanıştığınız kişiler veya beklemediğiniz anlarda karşı cinsle yaşadığınız elektriklenmeler cinsel birliktelikler ile sonuçlanabilir. Yeni bir eğitime başlamak yerine bilgili olduğunuz konularda uzmanlaşmayı tercih edebilirsiniz.

Balık Burcu Eylül Ayı Burç Yorumları

Eylül Ayı Aylık Burç Yorumları (2022) | Planlarınız İçin Doğru Zaman Mı?

Evlenme ve boşanma aşamasında olan kişiler ortak olarak alacakları konularda ailelerini işin içine dahil etmek yerine baş başa konuşarak konuları daha kısa ve sorunsuz şekilde sonuçlandırabilir. İş veya özel hayatınızda yeni düşmanlar kazanmak için açık bir dönemde olacaksınız. Eğitim, ticaret, medya mecraları üzerinden yürüttüğünüz işleriniz için bir ortak arıyorsanız bu ay doğru kişiler ile karşılaşabilirsiniz. Yeni tanıştığınız insanlar her ne kadar size samimi görünseler de onlara tam anlamıyla güvenmeden sırlarınızı açık etmemenizde fayda var.

Related Articles

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Son Yazılarımız