İki Yeni Zelandalı Kadın ve Bir Kedi

0
1330
Kedi Yeni Zelanda
Kedi Yeni Zelanda

Konu olan kedinin adı Simba. Simba arsız ve obur bir kedi.

Simba’nın, sahibi Shirley Bishop’un evinden birkaç günlüğüne yok olması Shirley için olağan bir şeydi. Shirley bu kaybolmaların sebebinin kedinin temel iç güdülerine dayandığını veya onun avlanmaya gittiğini düşünüyordu.

Fakat Simba diğer sahibinin, Mychaela Groombridge’in evine gidiyordu.

-Advertisement-

“Sokaklarda dolaşmaya giderdi ve biz her seferinde nereden geldiğini merak ederdik.” diyen Groombridge’in de sevgili kedisinin ortalıktan kaybolduğu zaman nerede olduğunu bilmediği gözüküyor.

Kedi Groombridge’lere ilk geldiğinde, Groombridge’ler Facebook’ta sahibini aramışlar fakat bulamamışlar.

Groombridge “Böylece onu beslemeye karar verdik. Evde deliler gibi koşup durduğundan biz de ona ‘Crazy Horse’ ismini verdik. Bu ismin kendisine uygun olduğunu düşündük. O da burayı evi olarak belledi. Kanepeye atlar ve bize sırnaşırdı.” diye de belirtti.

Fakat her şeyin ortaya çıkmasına neden olan bir olay meydana geldi. Crazy Horse (Simba da diyebilirsiniz, nasıl olsa sorun etmiyor:)) bir gün Groombridge’in evine omzunda bir kesikle geldi.

Aile kediyi veterinere götürdü. Bu durum Crazy Horse’un küçük sırrının ortaya çıkmasına neden oldu. Kedi Bishop’ların evine döndüğünde Shirley Bishop, garip bir şeyler olduğunun farkına vardı.

Veterinere Groombridge’in yaşadığı sokağın ismini sordu ve akabinde sosyal medyada “öteki kadını” bulmak için bir kampanya başlattı. Sonunda Facebook’taki paylaşımı gören Groombridge, Crazy Horse’un (Simba) gerçek sahibiyle tanıştı.

“Shirley yukarıdaki ofiste çalışıyormuş. Bu sabah beni aradı ve ona tüm olanları, kedinin bizim evdeki yaşamını anlattım. Crazy Horse (Simba) da beni miyavlayarak onayladı. Bu durum benim için sorun değil. Eminim ki onun sevgisi ikimize de yeter. Sadece güvende olduğunu ve sevildiğini bilmek bizim için yeterli. Onu paylaşabiliriz. İkimiz için de sorun olacağını sanmıyorum. Böyle şaşırtıcı bir sevgi arsızlığına tanık olduğumdan dolayı da mutluyum açıkçası.”

-Advertisement-

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here