Cumartesi, Temmuz 20, 2024

Jacob Sartorius Kimdir?

Jacob Sartorius Kimdir?

Jacob Sartorius, Amerikalı bir şarkıcı, söz yazarı ve internet fenomenidir. Gerçek adı Rolf Jacob Sartorius olan genç yetenek, 2 Ekim 2002 tarihinde Oklahoma’da doğmuştur. Sosyal medya platformlarındaki videoları ve müzik çalışmalarıyla geniş bir hayran kitlesi edinmiştir.

Jacob Sartorius, 2014 yılında Vine ve Musical.ly gibi platformlarda kısa videolar paylaşmaya başlamıştır. Kısa sürede popülerlik kazanan Sartorius, 2016 yılında ilk single’ı olan ‘Sweatshirt’ü yayınlamıştır. Bu şarkı, Billboard Hot 100 listesine girmiştir ve genç yaşına rağmen büyük bir çıkış yakalamıştır.

Çocukluk ve İlk Yılları

Erken Dönem

Ailesi ve Eğitimi

Jacob Sartorius, Oklahoma’da doğmuştur. Ailesiyle birlikte Virginia’ya taşınmış ve burada büyümüştür. Henüz küçük yaşlarda müziğe ilgi duymaya başlamış ve şarkı söylemeye başlamıştır.

İlkokul yıllarında müzik yeteneği fark edilen Sartorius, ailesinin de desteğiyle müzik kariyerine adım atmıştır. Şarkılarını sosyal medya platformlarında paylaşmaya başlamış ve kısa sürede geniş bir takipçi kitlesi oluşturmuştur.

Kariyeri

İnternet Fenomeni Olarak Yükselişi

Jacob Sartorius, 2014 yılında Vine ve Musical.ly gibi platformlarda kısa videolar paylaşmaya başlamıştır. Bu videolarıyla geniş bir kitleye ulaşan Sartorius, kısa sürede popülerlik kazanmıştır. Özellikle gençler arasında büyük bir hayran kitlesi edinmiştir.

2016 yılında Jacob Sartorius, ilk single’ı olan ‘Sweatshirt’ü yayınlamıştır. Bu şarkı, Billboard Hot 100 listesine girmiştir ve genç yaşına rağmen büyük bir çıkış yakalamıştır. Ardından ‘Hit or Miss’ ve ‘Last Text’ gibi şarkılarını da yayınlamıştır.

Özel Hayatı

Aile Hayatı

Ailesi ve Kardeşleri

Jacob Sartorius’un ailesiyle olan ilişkisi oldukça sağlamdır. Ailesi, onun müzik kariyerine destek olmuş ve onun yanında yer almıştır. Sartorius’un bir ablası ve bir erkek kardeşi vardır.

Ablası Caroline Sartorius da sosyal medya fenomenidir ve kardeşiyle birlikte videolar çekmektedir. Kardeşi ise ona müzik kariyerinde destek olmaktadır.

İlişkileri

Sevgilisi

Jacob Sartorius’un 2018 yılında Millie Bobby Brown ile bir ilişkisi olduğu medyaya yansımıştır. İkili, sosyal medya hesaplarından birbirlerine olan sevgilerini dile getirmişlerdir. Ancak daha sonra ayrıldıkları açıklanmıştır.

Sartorius, şu anda herhangi bir ilişkisi olmadığını açıklamıştır ve müzik kariyerine odaklanmaktadır.

Popülerlik ve Başarıları

Müzik Kariyerindeki Başarıları

Billboard Listelerindeki Yükselişi

Jacob Sartorius, genç yaşına rağmen büyük bir başarı elde etmiştir. İlk single’ı olan ‘Sweatshirt’, Billboard Hot 100 listesine girmiştir ve geniş bir dinleyici kitlesi tarafından beğenilmiştir.

Diğer şarkıları da büyük ilgi gören Sartorius, gençler arasında popüler bir isim haline gelmiştir. Sosyal medya hesaplarında milyonlarca takipçisi bulunmaktadır ve konserlerinde genç hayranlarıyla buluşmaktadır.

Jacob Sartorius hangi tarihte doğmuştur?

Jacob Sartorius, 2 Ekim 2002 tarihinde doğmuştur.

Jacob Sartorius’un ilk single’ı hangi şarkıdır?

Jacob Sartorius’un ilk single’ı ‘Sweatshirt’tür.

Jacob Sartorius’un ailesi hakkında bilgi verir misiniz?

Jacob Sartorius’un ailesi onun müzik kariyerine destek olmuş ve onun yanında yer almıştır. Ablası Caroline Sartorius da sosyal medya fenomenidir ve kardeşiyle birlikte videolar çekmektedir. Kardeşi ise ona müzik kariyerinde destek olmaktadır.

Jacob Sartorius’un en popüler şarkıları hangileridir?

Jacob Sartorius’un en popüler şarkıları ‘Sweatshirt’, ‘Hit or Miss’ ve ‘Last Text’tir.

Jacob Sartorius’un sevgilisi kimdir?

Jacob Sartorius’un 2018 yılında Millie Bobby Brown ile bir ilişkisi olduğu medyaya yansımıştır. Ancak daha sonra ayrıldıkları açıklanmıştır. Şu anda herhangi bir ilişkisi yoktur.

Jacob Sartorius’un sosyal medya hesaplarında kaç takipçisi vardır?

Jacob Sartorius’un sosyal medya hesaplarında milyonlarca takipçisi bulunmaktadır.

Jacob Sartorius’un hangi listede yer almıştır?

Jacob Sartorius’un ‘Sweatshirt’ şarkısı Billboard Hot 100 listesine girmiştir.

Jacob Sartorius’un müzik kariyeri ne zaman başlamıştır?

Jacob Sartorius, 2014 yılında Vine ve Musical.ly gibi platformlarda kısa videolar paylaşmaya başlamıştır.

Jacob Sartorius’un kardeşi ne işle uğraşmaktadır?

Jacob Sartorius’un kardeşi, ona müzik kariyerinde destek olmaktadır.

Jacob Sartorius’un hangi eyalette doğmuştur?

Jacob Sartorius, Oklahoma’da doğmuştur.

Popüler Akım
Popüler Akım, siyaset, ekonomi, spor, kültür-sanat, tarih, moda, bilim&teknoloji ve sinema gibi birçok alanda çeviri ve denemeler yayınlayan bir sosyal medya platformudur.

Related Articles

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Son Yazılarımız