Cumartesi, Mayıs 18, 2024

Jennifer Lopez, Ben Affleck İle Evlendi | Küllerinden Doğan Aşk

20 yıl önce yaşadıkları birliktelik ile magazin gündeminden düşmeyen Ben Affleck ve Jennifer Lopez, geçtiğimiz gün evlendi! 2002 yılında nişanlı olan ve daha sonra çeşitli nedenlerle ayrılan çift 2021 yılında tekrar bir araya gelmişti.

“Bennifer” 20 Yıl Sonra Birleşti

2000’li yılların başında gözde çift olan ve takipçileri tarafından “Bennifer” olarak adlandırılan çift, ikinci baharlarını nikah ile taçlandırdı. Jennifer Lopez (52) ve Ben Affleck (49) TMZ’nin yaptığı habere göre üç gün önce evlendi. Çiftin Clark Country’de evlilik işlemlerini gerçekleştirdiği konuşuldu.

Lopez İnstagram’dan Haberleri Doğruladı

Jennifer Lopez, Ben Affleck İle Evlendi | Küllerinden Doğan Aşk

Jennifer Lopez İnstagram’dan yaptığı paylaşım ve blog yazısı ile de haberleri doğruladı. Yaptığı paylaşımlara Lopez “Yaptık. Aşk çok güzel. Aşk çok müşfik ve anlaşılan o ki aşk sabırlı. Hem de 20 yıl boyunca” yazdı. Ayrıca nikahla ilgili “Tam istediğimiz gibi oldu. Gece Vegas’a uçtuk, evlilik cüzdanı için diğer çiftlerle beraber sıraya girdik. Dünyanın düğün başkentinde herkesle aynı yolculuğu gerçekleştirmiş olduk. Hayal edebileceğiniz en iyi şahitlerle, eski filmden bir elbise ve Ben’in dolabından bir ceket ile küçük bir şapelde kendi yeminlerimizi dile getirdik. Hayatımızın sonuna kadar taşıyacağımız yüzüklerimizi birbirimize verdik” detayları hayranları ile paylaştı.

İlişkileri Neden Bitmişti?

Lopez ve Affleck’in ilişkileri “The İnterest” film setinde başlamıştı ve nişanlanmaya kadar gitmişti. Nişanlı çiftin ilişkisi çeşitli dedikodular ile sonlanmıştı. Ben Affleck’in yüzüğü olmadan gece kulübünde eğlendiği, kadınlarla birlikte olduğu iddiaları nişanlılığın sonunu getirmişti. Önce evlilik tarihini erteleyen çift bir süre sonra da tamamen ayrılmıştı. Ayrılığın ardından Ben Affleck, Jennifer Garner ile evlenirken Lopez ise Marc Anthony ile bir ilişkiye başlamıştı.

İkisi De Olgunlaştı

Yıllar sonra bir araya gelen çift ilişkileri ile ilgili “Artık biraz daha yaş aldık, biraz daha bilgeyiz ve daha fazla tecrübemiz var. Yaşamlarımızda farklı bir yerdeyiz. Artık çocuklarımız var ve bütün bunlar hakkında daha bilinçliyiz” diye konuştu.

Daha önce 3 kere evlenen Jennifer Lopez’in ikiz çocukları varken tek evlilik yapan Ben Affleck’in 3 çocuğu var.

Related Articles

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Son Yazılarımız