Perşembe, Mayıs 23, 2024

Mart Ayı Aylık Burç Yorumları | Bahar Ayı Bollukla Gelecek

2 Mart’ta pozitif etkileri ile bir yeni ay, 18 Mart’ta ise başak dolunayı gerçekleşecek. Yeni ayın Jüpiter’le karşılaşmasının sonucu olarak fazla optimistik ve iyicil olduğunuzu hissedebilirsiniz. Bolluk bereket ve şans kapılarının açıldığı ve Jüpiter’in pozitif etkilerini hepimizin hissettiği bir dönem olacak. Bahar aylarına giriş yaparken hissedilen bu iyimser duygular, yaza da iyi bir başlangıç yapacağımızın sinyallerini veriyor. Zorlu ve çeşitli hastalıklarla boğuştuğumuz aralık, ocak ve şubat aylarının sonrasında ihtiyacımız olan pozitif döngülerin hayatımızda biraz daha keyif almamıza sebep olacak diyebiliriz. İsterseniz gelin mart ayı aylık burç yorumlarını birlikte inceleyelim ve yıldızlar bize yeni ayla ilgili nasıl bilgiler veriyor hemen öğrenelim.

Koç Burcu Mart Ayı Burç Yorumları

Mart Ayı Aylık Burç Yorumları | Bahar Ayı Bollukla Gelecek

2 Mart’ta gerçekleşecek yeni ay, bilinç altı alanlarınızı etkileyecek. Psikolojik olarak şifalandırma etkileri size gelecek diyebiliriz. Psikolojik alanlarınızda bu ay çeşitli çalışmalar yaparak kendinizi daha iyi hissetmeye çalışabilirsiniz. Yurt dışına iş yapan kişilerin bu ay yeni fırsatlarla karşılaşma olasılığı yüksek. Mart ayında eğer bekarsanız, ilişkinizi bir adım ileriye taşımak, evlilik için adımlar atmak isteyebilirsiniz. Bunun yanında evliyseniz ve uzun süredir boşanma ile ilgili düşünceleriniz varsa daha da baskın olarak bu durumu düşünecek belki de yeni adımlar atacaksınız. Kariyer alanınızda manipülasyona açık olduğunuz bir dönemdesiniz. İş ortamında ve ilişkinizde daha fazla güç elde etmeye çalışabilirsiniz. 

Boğa Burcu Mart Ayı Burç Yorumları

Mart Ayı Aylık Burç Yorumları | Bahar Ayı Bollukla Gelecek

Geleceğe dair büyük planlarınızda yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. Yeni bir ilişkiye başlamak istiyorsanız sosyal çevrenizde tanıştığınız biri ile ilişkiye başlayabilirsiniz. İş arkadaşlıklarınızda yaşadığınız iletişim sorunlarının çözülmeye başladığı ve her şeyin yavaş yavaş konuşulduğu bir döneme giriyorsunuz. Kariyerinizde yaşanacak pozitif etkiler ile yeni iş anlaşmalarına, uzun soluklu projelere imza atabilirsiniz. Aldığınız elektronik cihazların uzun ömürlü olacağı bir zaman diliminde olacaksınız. Sosyal medya ve içerik üretimi ile ilgilenen kişilerin yaratıcılıklarının yüksek olacağını söyleyebiliriz.

İkizler Burcu Mart Ayı Burç Yorumları

Mart Ayı Aylık Burç Yorumları | Bahar Ayı Bollukla Gelecek

Yeni ayın etkileri ile kendinizi çok şanslı hissedebilirsiniz. Balık yeni ayı ile statünüzde değişiklikler olacak durumlara girebilirsiniz. Bu, belki yeni bir işle veya beklediğiniz bir evlilik teklifiyle gerçekleşebilir. İş alanlarınızda kendinizi göstererek rakiplerinizin önüne geçtiğinizi hissedebilirsiniz. Jüpiter’in etkileri ile bu ay yaşadıklarınızı fazla fazla abartabilir, olayları büyütme isteği içinde olabilirsiniz. Bu sebeple ayaklarınızı yere sağlam basmaya dikkat etmelisiniz. Merkür ve Satur’ün kavuşum enerjisi ile eğitim alanlarınıza yatırım yapabilir, uzun vadede faydalarını görebilirsiniz.

Yengeç Burcu Mart Ayı Burç Yorumları

Mart Ayı Aylık Burç Yorumları | Bahar Ayı Bollukla Gelecek

Uzun süredir almak istediğiniz ve kendinizi geliştirmenizi sağlayacak yeni bir eğitime başlayabilirsiniz. İnternetten bir işe başlamak için doğru bir zaman dilimindesiniz. Mart ayında kendinizi çok hayalperest hissedebilir, istedikleriniz olmadığında hüsrana uğrayabilirsiniz. Elbette hayal kurmalıyız ama bu dönem çevrenizdeki kişilerden pek fazla beklentiye girmemelisiniz. Uzun süredir görüşemediğiniz bir arkadaşınızla görüşebilir, farklı şehirlere seyahat edebilirsiniz. Mars ve Plüton’un kavuşumu ile ilişkilerinizde baskın olmaya çalışabilir, karşınızdaki kişiler tarafından itici bulunabilirsiniz.

Aslan Burcu Mart Ayı Burç Yorumları

Mart Ayı Aylık Burç Yorumları | Bahar Ayı Bollukla Gelecek

2 Mart’ta oluşacak yeni ayın etkileri ile borç ödeme, miras, alacaklar ve ortaklı işlerinizde etki gösterecek. Bir süredir planladığınız ortaklı iş için yeni adımlar atabilir, yatırımlar yapabilirsiniz. Kriz ortamlarından uzaklaşarak kafanızı rahatlatacak sakin alanlarda vakit geçirmeniz psikolojik olarak bu dönemde daha rahat edeceğinizi bizlere gösteriyor. Bu dönemde verdiğiniz borçları geri alamayabilirsiniz. O yüzden yeterince güvenmediğiniz insanlara borç vermemenizi öneririz. Bir süredir iş hayatınız, günlük hayatınızın tam ortasında olduğu için bu dönemde yaşayacağınız iş ilişkilerindeki problemler ve tartışmalar sizi fazla etkileyebilir. Bu durumdan kurtulmak için sosyal hayatınızda yeni etkinliklere katılmanızı önerebiliriz.

Başak Burcu Mart Ayı Burç Yorumları

Mart Ayı Aylık Burç Yorumları | Bahar Ayı Bollukla Gelecek

İş ve ilişkiler anlamında yeni başlangıçlar yaşayacağınız bir dönem olacak. İkili ilişkilerinizde bu ay biraz gerginlikler hissedebilirsiniz. Bu anlamda baş başa yapacağınız özel sohbetler, birbirinizi daha fazla anlamanızı sağlayabilir. İlişkiniz yoksa kaderinizde olan kişiyle yeni bir sosyal ortama girdiğinizde tanışabilirsiniz. Sağlığınızla alakalı bazı problemlerle bu dönemde karşılaşabilirsiniz. Güneşi görünce hemen yaz geldi gibi düşünmezseniz sağlığınızı daha fazla koruyabilirsiniz. Spora başlamayı düşünenler için güzel bir dönem diyebiliriz. Motivasyonunuz yüksek olacak.

Terazi Burcu Mart Ayı Burç Yorumları

Mart Ayı Aylık Burç Yorumları | Bahar Ayı Bollukla Gelecek

Kış aylarını yavaş yavaş geride bırakırken yeni ayın etkileri ile kendinizi çok pozitif hissedeceksiniz. Çocuklarınız varsa bu dönemde onların üstüne düşmeniz gereken konular karşınıza çıkabilir. Aşk hayatınızda uzun süredir aklınızı karıştıran bazı konular olduğu bir gerçek. Bu problemleri atlattığınızda ilişkinizin çok daha sağlam temellendiğini fark edebilirsiniz. Stresli konularla karşılaştığında bu durumların üstesinden kıvrak zekanız ile hızlıca uzaklaşabileceksiniz. Aile konuları bu ay sizleri meşgul edecek ve ufak tefek dedikoduların canınızı sıkmamasını öneririz.

Akrep Burcu Mart Ayı Burç Yorumları

Mart Ayı Aylık Burç Yorumları | Bahar Ayı Bollukla Gelecek

İkili ilişkilerde ve aile ilişkilerinizde pozitif etkilerin yoğun olduğu bir döneme giriyorsunuz. Özellikle çocuk yapmak istiyorsanız bu dönemde beklediğiniz mutlu haberi alabilirsiniz. Eğer bir çocuğunuz varsa, onun başarılarının sizi mutlu edeceği zamanlar yaşayabilirsiniz. Riskli bir yatırımınız varsa pozitif sonuçlarını bu ay almanız mümkün hale gelebilir. Yeni bir yere taşınma planınız varsa bu ay taşınma için harekete geçebilirsiniz. İletişim ve sosyal alanlarınızda odaklandığınız konularda daha fazla güç elde etmek isteyebilirsiniz. Manipülasyonlardan uzak durmaya çalışırsanız kendiniz için daha iyi kararlar alabilirsiniz.

Yay Burcu Mart Ayı Burç Yorumları

Mart Ayı Aylık Burç Yorumları | Bahar Ayı Bollukla Gelecek

Aile ve güvenli alanlarınızda yeni fikirlerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Ailenize yeni birileri katılabilir veya evinizde bazı değişiklikler yapabilirsiniz. Bu ay baharın gelmeye başlaması ile kendinizi çok daha hayalperest hissedebilirsiniz, kafanız dağılabilir. Mart ayı size iyi gelecek diyebiliriz. Kontrat ve satış gibi işlerinizi bu dönemde tereyağından kıl çeker gibi çözümleyebilirsiniz. Mart ayında aldığınız yeni eşyaları uzun yıllarca kullanabilir, ürünlerden çok memnun kalabilirsiniz. Maddi anlamda daha güçlü olmak istediğiniz bir gerçek, bunun için biraz daha zamana ihtiyacınız olduğunu söyleyebiliriz.

Oğlak Burcu Mart Ayı Burç Yorumları

Mart Ayı Aylık Burç Yorumları | Bahar Ayı Bollukla Gelecek

Ticari alanlarda harekete geçeceğiniz bir döneme giriyorsunuz, yeni ay size yani iş kapıları ve uzun vadeli işler için göz kırpıyor diyebiliriz. Sağlığınıza ve kişisel bakımınıza dikkat ederek mart ayını daha mutlu bir şekilde geçirebilirsiniz. İş alanlarınızda durağan ve monoton bir dönem geçireceksiniz. Bunun yanında iş verenlerinizin sizi takip ettiğini unutmamanızı öneririz. İlişkinizde hissettiğiniz rutin yaşanan yeni gelişmelerle tekrar küllerinden doğacak diyebiliriz. Ailenizle ve evinizde daha fazla ilgilenmenizi gerektiren durumlar yaşayabilirsiniz.

Kova Burcu Mart Ayı Burç Yorumları

Mart Ayı Aylık Burç Yorumları | Bahar Ayı Bollukla Gelecek

Mart ayı yeni bir iş için sizlere kapı aralıyor. Bu ay kendinizi çok daha değerli hissedeceksiniz. Hayatınıza yeni girmiş kişiler sizleri çok daha mutlu hissettirecek ve eski arkadaşlarınızla aranıza biraz mesafe girmesine sebep olabilir. Bu dönemde kendinizi hayalleriniz konusunda aşırıya kaçıyor gibi hissedebilirsiniz. Büyük hayaller kurmak sizlere her ne kadar iyi gelse de gerçeklikten de uzaklaşmamalısınız. Para harcamalarınıza bu dönemde dikkat etmelisiniz. Maaşınızı alınca hızlı bir şekilde paranızı savurursanız, ay sonunu görmek için biraz zorlanabilirsiniz. Ayrıca ticari işlerinizde dolandırılmamaya dikkat etmeli ve iş anlamında yeni tanıştığınız insanlara çok fazla güvenmemelisiniz.

Balık Burcu Mar Ayı Burç Yorumları

Mart Ayı Aylık Burç Yorumları | Bahar Ayı Bollukla Gelecek

Uzun zamandır yoğun çalışma temposuyla biraz daralmış olabilirsiniz. Bu etkiyi üstünüzden atmak için haftanın birkaç günü kendi dinginliğinize ayırmalısınız. Böylece iç huzurunuzu sağlayabilirsiniz. Yapacağınız doğa yürüyüşleri de size psikolojik olarak iyi gelecek. Sağlıksal konularda artık kendinizi çok daha iyi hissettiğiniz bir döneme giriş yapıyorsunuz. Bu dönemde ailenize daha fazla zaman ayırabilir, bol bol aile yemekleri yiyebilirsiniz. Yeni planlarınızla ilgili ful motivasyon çalıştığınızda bu çalışmalarınızın karşılığını alacağınızı söyleyebiliriz. Uzun süredir görüşemediğiniz geçmişteki bir arkadaşınızla görüşebileceğiniz ortamlar oluşabilir.

Related Articles

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Son Yazılarımız