Cumartesi, Mayıs 18, 2024

Mayıs Ayı Aylık Burç Yorumları | Bazı Konular Artık Kapanıyor

Merkür retrosuna gireceğiniz mayıs ayında iletişim ve zihinsel faaliyetlerimizin gelişeceğini söyleyebiliriz. Konuşma, yazma, iletişim, öğrenme, öğretme gibi pek çok konuda ilerlediğimizi hissedebiliriz. Ayrıca kısa yolculuklar ile kafamızı dağıtacağımız ufak anlar yaşayabiliriz. Mayıs ayının asıl dikkat çeken ve çoğu burcu etkileyecek olan konusu ilişkilerde yaşanacak bitişler diyebiliriz. Kötü giden, sizin için iyi olmayan ama bir türlü içinden çıkamadığınız ilişkileriniz mayıs ayında kendi akışı içinde sonlanacak. Her ne kadar ilişkilerin sonlanması bizler için zor olsa da ileride daha mutlu olacağımız kapıların açılması için de bir fırsat yaratacak. Peki mayıs ayının burçlara etkisi ne olacak. Gelin birlikte inceleyelim.

Koç Burcu Mayıs Ayı Burç Yorumları

Mayıs Ayı Aylık Burç Yorumları | Bazı Konular Artık Kapanıyor

Ayın 21’ine kadar maddi konularınızı gözden geçirdiğiniz ve gelir giderlerinizi devamlı hesapladığınız bir dönem olacak. Finansal gündemleriniz, yatırımlarınız veya alacaklarınız mayıs ayında en çok aklınızı yoran konulardan olabilir. İş ve kariyer konularınızda yeni görüşmeler yapabilirsiniz. 25 derece akrep burcunda gerçekleşecek ay tutulması, duygusal sonlanmayı temsil etmektedir. Aşk veya arkadaşlık ilişkilerinizde bitişler yaşayabilirsiniz. Sağlık konularınız ay tutulması ile tetiklenerek bazı rahatsızlıklarınızın ortaya çıkmasına sebep olabilir. Dikkatli olmalısınız. Kardeşleriniz veya yakın arkadaşlarınızdan gelecek haberler ile gündemleriniz değişebilir.

Boğa Burcu Mayıs Ayı Burç Yorumları

Mayıs Ayı Aylık Burç Yorumları | Bazı Konular Artık Kapanıyor

21 Mayısa kadar güneş boğa burcunda olacak. Şimdiden hepinizin doğum günü kutlu olsunn! Güneşin burcunuzun üzerinde olması, parıl parıl parlayacağınız bir dönem yaşayacağınız anlamına gelmektedir. Karakteriniz, duruşunuz ve seçimlerinizde çevrenizdeki insanların beğenisini toplayacaksınız. Ön planda olduğunuz için yeni ilişkilere başlayabilir, dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Evlilik veya ikili ilişkilerinizde karar veremediğiniz konular, bu ilişkileri bitirmenizle sonuçlanabilir. Şöyle ki uzun süredir kötü giden bir ilişkiniz veya ortaklığınız varsa ve ne yapacağınıza karar veremiyorsanız bu dönemde negatif birer karar alabilir, ilişkilerinizi bitirebilirsiniz.

İkizler Burcu Mayıs Ayı Burç Yorumları

Mayıs Ayı Aylık Burç Yorumları | Bazı Konular Artık Kapanıyor

İç dünyanıza kapanarak kendinizi dinlemek, hayatınızda olanlara kafa yormak istediğiniz bir dönem olacak. Kontrolünüz dışında olan olaylara kafanızı taktığınız için kendi kendinizi tüketmeye başlayabilirsiniz. Her ne kadar düşünmek ve dinlenmek size iyi gelecek olsa da kafanızı çok fazla yormamalısınız. Sonuç olarak her şey bir noktada yoluna giriyor. Ailevi ilişkilerinizde bazı gerilimler yaşayabilirsiniz. Olayların büyümemesi için biraz dinleyici konumunda olmanızı öneririz. Kariyer alanınızda aldığınız duyumlara hemen inanmamalı ve gelişmeleri kesinleşene kadar beklemelisiniz. Aksi halde hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.

Yengeç Burcu Mayıs Ayı Burç Yorumları

Mayıs Ayı Aylık Burç Yorumları | Bazı Konular Artık Kapanıyor

Kariyer alanlarınızda dikkat geçen güzel enerjileriniz var. İş görüşmelerinizde ve sosyal çevrenizde enerjiniz ile insanları etkileyeceksiniz. Arkadaşlarınızla sosyalleşmek isteyecek, güzel havaların tadını çıkaracaksınız. Aşk hayatınızda bir ay tutulması görünüyor. İyi gitmeyen bir ilişkiniz varsa bu ilişkiniz bitebilir. Çocuk sahibi olmak isteyen çiftler bu ay iyi haberler alabilir. Uzun zamandır yapmak istediğiniz hobi çalışmalarınıza bu ay kayıt olmak veya başlamak için iyi bir dönem diyebiliriz. Ayın 21’inden sonra ruhsal ve fiziksel olarak kendinizi çok yorgun hissedebilir, yalnız kalmak isteyebilirsiniz.

Aslan Burcu Mayıs Ayı Burç Yorumları

Mayıs Ayı Aylık Burç Yorumları | Bazı Konular Artık Kapanıyor

Bu ay toplumsal statünüzü etkileyen nişan, söz veya düğün gibi olaylar gündeminizde olabilir. Kariyer veya yaşamınıza dair yeni ümitlerinizin yeşereceğini söyleyebiliriz. Yeni iş arayışlarınız pozitif olarak sonuçlanabilir. Cinsel hayatınızda bu ay güzel renklenmeler yaşayabilirsiniz. Fiziksel enerjinizde düşüşler ve uyuşukluklar hissedebilirsiniz. Mahkeme veya yurtdışı işleriniz varsa bu konularda dikkatli adımlar atmalısınız. Ailevi ilişkilerinizde sağlıksal sebeplerden dolayı çeşitli problemler yaşayabilirsiniz. Yurtdışına gitmek istiyor ve bu konuda çalışmalar yaşıyorsanız güzel haberler alabilirsiniz.

Başak Burcu Mayıs Ayı Burç Yorumları

Mayıs Ayı Aylık Burç Yorumları | Bazı Konular Artık Kapanıyor

Eğitim ve akademik hayatınızda pozitif gelişmeler yaşayabilirsiniz. Uzun zamandır planladığınız bir tatil hayaliniz varsa bu ay ufak bir kaçamak yapabilirsiniz. Kafanızda olan bazı konularda “tamam mı devam mı” sorularını cevaplandıracak, hayatınıza aldığınız yeni kararlar ile devam edeceksiniz. Ticari faaliyetlerinizde yeni adımlar atmak için de güzel bir ay olacak. Toplum önünde kariyeriniz ile dikkat çekeceksiniz. İnsanlar sizinle ilgili konuşacak, kazanlar kaynayacak. Evlilik veya aşk hayatınızda kendinizi çok fazla efor harcıyor gibi hissettikten sonra üzerinizde bir yorgunluk hissedebilir, kendinizi biraz geri çekebilirsiniz.

Terazi Burcu Mayıs Ayı Burç Yorumları

Mayıs Ayı Aylık Burç Yorumları | Bazı Konular Artık Kapanıyor

Ayın 21’ine kadar para konuları gündeminizden düşmeyecek. Gelir-gider, alacak-verecek ve borçlar devamlı düşüneceğiniz konulardan olacak. Nafaka, miras gibi konular da gündeminizde olabilir. Sağlık alanında kendinizi biraz kırılgan hissedebilirsiniz. Hayat görüşünüz ve inançlarınızı sorguladığınız, derin sohbetler ettiğiniz bir ay olacak. Sosyal medya yayıncılığı veya eğitim alma gibi alanlarda hayatınızda yeni gelişmeler yaşayabilirsiniz. Mayıs ayında çok fazla çalıştığınız için kendinizi çok yorgun hissedebilirsiniz. Ekip çalışmalarınızda bazı gerginlikler yaşayabilirsiniz.

Akrep Burcu Mayıs Ayı Burç Yorumları

Mayıs Ayı Aylık Burç Yorumları | Bazı Konular Artık Kapanıyor

Sosyal bir ay sizleri bekliyor. Sosyal çevrenizde, aşk hayatınızda ve arkadaşlıklarınızda güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bol bol gezeceğiniz ve güneşin tadını çıkaracağınız bir dönem. Spor gibi hobilere başlamak için tam zamanı diyebiliriz. Bunun yanında kendinizi çok yorduğunuz ve sosyal olduğunuz için yorgunluğunuzun hiç bitmediğini hissedebilirsiniz. Sağlık ve ilişkiler alanında dikkatli olmalısınız. Hassas bir dönemdesiniz. İştahınızın açık olduğu ve kilo almaya meyilli olduğunuz bir dönem. Yaz öncesinde kilo almamaya ve fiziğinizi korumaya çalıştığınızda yazın kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz.

Yay Burcu Mayıs Ayı Burç Yorumları

Mayıs Ayı Aylık Burç Yorumları | Bazı Konular Artık Kapanıyor

Çok çalışacağınız ve yorulacağınız bir ay. İş arama veya evdeki işlerinizde devamlı bir şeyler yapmak zorunda olduğunuz için hiç oturmayacaksınız. Ay tutulması yay burcuna bu ay çok etki edecek diyebiliriz. Ruhsal olarak kendinizi çok dolu hissedebilir, kafanızda bazı konuları devamlı düşünmekten psikolojik olarak da bazı problemler yaşayabilirsiniz. Özellikle iş hayatınızda istediğiniz değişimleri bu ay yaşayabilirsiniz. İş yerinizde yaşadığınız bazı sorunları özel hayatınıza taşımamaya çalışın. Hayatınızda dost düşman ayrımı yapabileceğiniz ve çevrenizdeki insanları eleyeceğiniz bir dönem olacak diyebiliriz.

Oğlak Burcu Mayıs Ayı Burç Yorumları

Mayıs Ayı Aylık Burç Yorumları | Bazı Konular Artık Kapanıyor

Bu ay odağınız aşk hayatınızda olacak. Kendinizi çapkın ve hovarda hissedebilirsiniz. Eğer bir çocuğunuz varsa mayıs ayında çocuğunuzun hayatında yaşanacak gelişmeler sizi baya bir koşturacak diyebiliriz. Yaratıcı yönlerinizin güçlendiği bir dönem olacağı için resim, müzik veya üretim konularında pek çok çalışma yapabilirsiniz. Duygusal konularınızda bitirmeniz gerektiğini hissettiğiniz ilişkilerin biteceği bir dönem olacak. Bu konu arkadaşlık ilişkilerinizde de geçerli olabileceği için sosyal çevrenizde de büyük değişiklikler yaşayabilirsiniz. Hedef ve ümitlerinize kavuşacağınız iyi etkiler sizinle olsun.

Kova Burcu Mayıs Ayı Burç Yorumları

Mayıs Ayı Aylık Burç Yorumları | Bazı Konular Artık Kapanıyor

Aile ilişkilerinizde ve evinizde yaşanacak gelişmelerle ilgileneceğiniz bir zaman olacak. Maddi konularda dikkatsiz harcamalarınız, ayın ilerleyen günlerinde kendinizi sıkışmış hissetmenize sebep olabilir. İnsanlarla olan ilişkilerinizde tatlı diliniz ile istediğiniz pek çok şeyi yaptırmanın keyfini çıkaracaksınız. Çocukluk arkadaşlarınız ile tekrar buluşacağınız gelişmeler yaşayabilirsiniz. Eğitim alanlarınızda da gelişmeler bu ay sizleri bekliyor. Aşk hayatınızda geçmişten gelen konular tekrar masaya yatırılabilir, gereksiz tartışmalar yaşayabilirsiniz. Eski ilişkilerinizdeki kişilerle tekrar görüşmeyi düşünüyorsanız birkaç kere daha düşünmenizi tavsiye ederiz.

Related Articles

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Son Yazılarımız