Pazartesi, Mayıs 20, 2024

Sevişirken Kulağa Fısıldanan Tahrik Edici Sözler

Yatakta sizin ve partnerinizin erotik duygularını tetikleyen büyülü sözler vardır. Partnerinizle sevişirken onun kulağına fısıldayacağınız tahrik edici sözlerle hem aranızdaki duygusal iletişimi, hem de aranızdaki seks bağını kuvvetlendirebilirsiniz.

Birbirinizin duygularını tetikleyen sözler söylemek, partnerinizi keyiflendirmenin yanında sizi de tahrik edecek bir eylemdir. Seks deneyimini birlikte daha keyifli noktalara ulaştırmak için neler yapabilirsiniz? Hangi tahrik edici sözlerle partnerinizi cezbedebilirsiniz? Bugünkü yazımızda tüm bu merak edilenleri yanıtlıyor olacağız.

Seks Sırasında Sevgiliye Ateşli Sözler Söylemek

Seks öncesinde ve sonrasında partnerinizle yaptığınız konuşmalar, seks iletişiminizi rahatlatacaktır. O andaki hislerinizden bahsetmek, nelerden keyif aldığınızı, hangi pozisyonlardan hoşlandığınızı ya da hangi davranış ve konuşma tarzından etkilendiğinizi partnerinize/sevgilinize anlatmanız birbirinizi bir sonraki seks deneyiminde daha iyi anlayarak hareket etmenizi sağlayacaktır. Partnerinizin hoşlandığı pozisyonları ve büyülü sözleri söyleyerek seks deneyiminizi çok keyifli bir hale getirebilirsiniz.

Seks sırasında yapılan tahrik edici konuşmalar sevgilinizin daha hızlı uyarılmasını ve andan keyif almasını tetikler. Cinsel ve duygusal hisleri kabartan ve partnerinizin karakterine göre değişen bu sözleri seks sırasında kullanarak sizler de partnerinizi tahrik edebilir, seks deneyiminizi keyifli noktalara taşıyabilirsiniz.

Seks sırasında iletişime açık olmak, yatakta birçok faydayla size döner. Cinsel iletişimdeki açıklık, cinsel doyumla direkt olarak ilişkilidir. Sevgilinize duygusal iletişiminizi geliştirecek keyif verici sözler söyleyerek seks deneyiminizi üst noktaya taşıyabilirsiniz. Şimdi gelin, sevişirken kulağa fısıldanan tahrik edici sözlere bakalım.

Sevişirken Kulağa Fısıldanan Tahrik Edici Sözler

Seks Sırasında Erkekleri Tahrik Eden Sözler Nelerdir?

Partnerinizin ve sizin cinsel performansını iyileştirmeye yarayan ve alınan hazzı artıran tahrik edici erotik sözler libidoyu tavan yaptırarak tutkulu bir seksin yaşanmasına zemin hazırlar.

Sevişirken erkekleri tahrik eden sözler;

Orgazm olmanın eşiğinde “Geliyorum.” kelimesini kullanmak erkekleri tahrik eder.

Kadınların seks esnasında zevk aldığı anlarda bunu sözlerle ve tavırlarla belli etmesi erkeklerde tahrik edici duygular uyandırır. Kadınlar gibi, erkekler de partnerine haz verip vermediği konusunda merak içindedir ve seks sırasında partnerinin zevk aldığını görmek isterler. Seks esnasında ve orgazm sırasında ortaya çıkan tahrik edici seslerin yanında bunu açık bir şekilde söze dökmek veya partnerin kulağına fısıldamak alınan hazzı ve libidoyu artırıcı bir etki gösterir.

Seks esnasında erkeğe adıyla hitap etmek libidoyu artırır.

Erkeklerin sevişirken duymayı sevdiği şeylerden biri adıyla hitap edilmesidir. Partnerinizi tahrik etmek için zevkin doruklarındayken gözlerinizi kapatarak adını söylemeniz ve onunla sevişmenin size yaşattığı heyecanı göstermeniz, onunla seks deneyimi yaşamaktan memnun olduğunuzdan bahsetmeniz cinsel duygularını şiddetlendirerek size olan arzusunu artıracaktır.

Erkeğe hiç durmamasını ve hızlanmasını söylemek son derece tahrik edicidir.

Seks esnasında zevk noktalarını yaşarken, erkeğinize “devam et, hiç durma, hızlan, harikasın, harika gidiyorsun, muhteşemsin” gibi sözler söylemek, erkeği tahrik ederek cinsel performansını ve cinsel özgüvenini artırmaya yardımcı olur. O anda aldığınız yoğun zevki erkeğinize hissettirmek, gerçekten içinizden gelen duygularla; hızlanması, durmaması, harika gittiği gibi telkinlerde bulunmak ve onunla seksi yaşamaktan son derece keyif aldığınızı belirten sözler söylemeniz her iki tarafında tutkulu bir seks yaşamasını sağlayacaktır.

Sevişirken Kulağa Fısıldanan Tahrik Edici Sözler

Sekste Kadınları Tahrik Eden Sözler Nelerdir?

Seks esnasında erkekleri tahrik eden sözler arasında saydığımız sözler aslında kadınların da cinsel duygularını harekete geçirerek onların sizi arzulamasını şiddetlendiriyor. Bu sözlerin yanı sıra spesifik olarak kadınların hoşlandığı bazı sözler de var.

Sevişirken kadınları tahrik eden sözler;

Duygularını ve cinsel arzularını harekete geçiren sözler söylemek.

Kadınlar partnerleriyle sevişirken, duyguların gizlendiği soğuk sevişmelerden hoşlanmazlar. Sevişme esnasında partnerinin keyif aldığını görmek ve duymak kadınları tahrik eden durumlardan birisidir. Sevişme esnasında tahrik eden sözleri kategorize etmek mümkün değildir. Ancak duygusal sınırların etrafında gezinip gerçekten içinizden gelerek söylediğiniz “çok güzelsin, seni istiyorum, çok güzel görünüyorsun, seni seviyorum, çok keyif alıyorum, harikasın, seninle mutluyum, sana dokunmak bana zevk veriyor” gibi duyguları harekete geçiren sözler, seks esnasında partnerinizle aranızdaki bağı kuvvetlendirecek ve partnerinizin arzularını artıracaktır. Kadınınızla seks yaparken bu tarz duygusal iletişimler kurarak kulağına fısıldadığınız tahrik edici sözler arzularınızı açık bir şekilde ifade etmenize olanak tanır.

Sıcak, dar ve ıslak olduğundan bahsetmek seksin ateşini ve arzusunu artırır.

Seks, sadece bedenlerin ihtiyacı ve keyif için yapılan bir eylem değildir. Seks duygularla, hislerle ve tutkuyla yapılan bir eylemdir. Bu nedenle çiftler sevişirken birbirlerinin bedenlerinde arzularını coşturan ve uyarılmayı artıran şeylerden bahsedebilmelidir. Seks esnasında partnerinizi tahrik etmek için vajinasının ne kadar dar olduğundan, ıslak ve sıcak olduğundan bahsedebilirsiniz. Bu sayede çiftlerin arzuları karşılıklı olarak artarken seksin ateşi de harlanacaktır.

Tahrik edici ve çekici olduğunu dile getirin.

Kadınlar da, erkekler de tahrik edici olduklarını düşündüklerinde ilişkiye daha istekli ve arzulu devam ederler. Partneriniz tahrik edici davranışlar yaparken ondan etkilendiğinizi ve tahrik olduğunuzu “tahrik oldum, beni etkiliyorsun, beni tahrik ediyorsun” şeklindeki ifadelerle cinsel arzuları üst seviyelere çıkarabilirsiniz.

Cinsel ilişki sırasında olası hastalık risklerinden ve istenmeyen gebelik durumlarından korunmak için güvenilir ve kaliteli prezervatif çeşitlerine hemen göz atabilirsiniz.

Related Articles

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Son Yazılarımız