Pazartesi, Mayıs 27, 2024

Hıçkırık Filmi Konusu Nedir? İşte, İlham Veren Bir Hint Filmi

Orijinal ismi “Hichki” olan Hindistan yapımı Hıçkırık filmi, tv ekranlarında izleyenlerin büyük beğenisini toplamaya devam ediyor. Orijinal adı “Hichki” olan Hint yapımı bu özel filmi izleyen herkes, kelimenin tam anlamıyla hayranlık duyuyor diyebiliriz. Yer yer duygulandıran, yer yer eğlendiren Hıçkırık; tourette sendromu hastalığını en büyük gücü haline getiren ilham verici bir öğretmenin yolculuğunu gözler önüne seriyor. Özellikle herkesin çocuklarla beraber izlemesi gereken içerisinde birçok dersi barındıran özel bir film.

Eğer Hıçkırık filmini hala izlemediyseniz, ilk işiniz yazımızı okuduktan sonra bu filmi izlemek olsun. Filmi izledikten sonra herkesin kendisine bir ders çıkaracağı ve bu tür hastalıklara karşı farkındalıkla davranacağına eminiz.

Hıçkırık Filmi Ne Zaman Vizyona Girdi?

Hıçkırık, 2018 yılında vizyona girdi. Ancak tv ekranlarında sürekli olarak yayınlanmasından dolayı kullanıcıların bu filme olan ilgileri günden güne artmakta. Filmin yönetmenliğini ise Siddharth P. Malhotra yapıyor.

Hıçkırık Filmi Konusu Nedir? İşte, İlham Veren Bir Hint Filmi

HIÇKIRIK FİLMİ KONUSU NEDİR?

Naina Mathur (rani), sürekli tıkanıklık ve kekemelik yaşadığı bir hastalığa sahiptir. Tourette sendromu olan bu hastalık öğretmen olmak isteyen genç kadının hayatını bir hayli zorlamaktadır. Öğretmen olma hayali kuran Rani’ye ailesi dahil tüm çevresindeki insanlar rahatsızlığı sebebiyle başka bir meslek seçmesi gerektiğini söyler. Rani, büyük çabalar sonucunda bir okulda öğretmen olarak işe başlar, ancak kendisini ispatlamak için çok büyük zorluklarla karşı karşıya kalmaktadır.

Hıçkırık Filmi Konusu Nedir? İşte, İlham Veren Bir Hint Filmi

Hıçkırık Filmi Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

Hıçkırık filmi oyuncuları kim, konusu nedir? İşte büyük kitleler tarafından sevilerek izlenen Hıçkırık filmi oyuncu kadrosu:

Rani Mukerji – Naina Mathur
Neeraj Kabi – Mr. Wadia
Rohit Saraf – Akshay
Sachin Pilgaonkar – Prabhakar Mathur
Asif Basra – Shyamlal
Jannat Zubair Rahmani – Natasha Khanna
Vikram Gokhale – Mr. Khan
Riya Shukla – Supriya Pilgaonkar
Supriya Pilgaonkar – Sudha Mathur
Hussain Dalal – Vinay
Ivan Rodrigues – Müdür
Harsh Mayar – Aatish

Hıçkırık Filmi Konusu Nedir? İşte, İlham Veren Bir Hint Filmi

Related Articles

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Son Yazılarımız