Cumartesi, Nisan 13, 2024

Sinan Oğan 12 Milyon Liralık Araba Satın Aldı Yalanı

Sinan Oğan 12 Milyon Liralık Araba Satın Aldı Yalanı!

Deniz Zeyrek isimli gazeteci Sözcü Gazetesinde 20 Eylül tarihinde “Delikanlı siyaset sorunsalımız!” başlıklı bir haberinde Sinan Oğan hükümet mülteci politikalarına sessiz kalmasını sebep sunarak son model 12 Milyon Lira değerinde bir araç satın aldığını paylaştı.

 

Sinan Oğan 12 Milyon Liralık Araba Satın Aldı Yalanı

Sinan Oğan Gönüllüleri “Sinan Oğan 12 Milyon Liralık Araba Aldı” sözüne büyük tepki gösterdi!

 

Sinan Oğan hakkında başlatmaya çalıştığı itibar suikastı girişimi Sinan Oğan gönüllüleri tarafından büyük tepki aldıktan sonra yeterince araştırma yapmadan haber yaptığını ifade ederek bir özür yazısı paylaştı.

 

Sinan Oğan 12 Milyon Liralık Araba Satın Aldı Yalanı

Deniz Zeyrek “Sinan Oğan 12 Milyon Liralık Araba Biniyor” Yalanı ile “Çamur At İzi Kalsın” kampanyası başlattı

Deniz Zeyrek isimli gazeteci hiç bir araştırma yapmadan dedikodu kaynaklı bir haber yaparak gazetecilik ilkelerini hiçe sayarak kendisini fonlayan kişi ve kurumlara hizmet ettiğini açıkça göstermiş oldu.

Deniz Zeyrek Sinan Oğan’ın para karşılığı davasını sattığını ve mevcut hükümeti para karşılığında desteklediğini ima ederek Sinan Oğan için bir “Çamur at İzi Kalsın” kampanyası başlattığı ve muhalif parti ve kişiler tarafından fonlanan bir çok kişi ve haber platformunun da bu kampanyaya ortak olduğu aşağıdaki görseller ile de sabittir.

 

Sinan Oğan 12 Milyon Liralık Araba Satın Aldı Yalanı Sinan Oğan 12 Milyon Liralık Araba Satın Aldı Yalanı Sinan Oğan 12 Milyon Liralık Araba Satın Aldı Yalanı  Sinan Oğan 12 Milyon Liralık Araba Satın Aldı Yalanı

 

Sinan Oğan 12 Milyonluk Araba yalanını cevapladı

Sinan Oğan olayla ilgili paylaştığı gönderide haberi yalanlayarak, satın almak isteyen varsa belirlenen fiyattan aracı hemen satabilirim şeklinde espri yaparak iddiaları yalanladı.

 

Sinan Oğan 12 Milyon Liralık Araba Satın Aldı Yalanı

 

Sonuç olarak Sinan Oğan sahip olduğu aracı satarak yerine ikinci el 2017 model bir araç satın almıştır. Sinan Oğan’ın hiç bir açığını bulamayan muhalifler bunu fırsat görerek abartılı bir haber yapıp “Çamur At İzi Kalsın” kampanyası başlatmış ve sonrasında özür niteliğinde yazılar paylaşarak algı yönetimine devam etmiştir.

 

Selçuk Mollaibrahimoğlu
Beykent Üniversitesi (Matematik-Bilgisayar)

Related Articles

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Son Yazılarımız