Cumartesi, Mayıs 18, 2024

TÜRKİYE İTTİFAKI PARTİSİ İSTANBUL İL BİNASI AÇILDI

“ÜLKEMİZİN SİYASETTE YENİ YÜZLERE İHTİYACI VAR”

Türkiye İttifakı Partisi İstanbul İl Binası 13 Eylül Çarşamba günü 13’üncü Cumhurbaşkanı adayı ve TÜRKSAM Başkanı Dr. Sinan Oğan’ın teşrifleriyle açıldı. İstanbul’un merkezi semtlerinden olan Mecidiyeköy’de açılan il binasında parti üyeleri ve yönetimi bir araya gelerek istişarelerde bulundu. Açılışta konuşan Dr. Sinan Oğan ise, Türkiye İttifakı Partisi’nin çalışmalarının merkezinde yer aldıklarını söyleyerek ülke yönetimine talip olduklarının altını çizdi.

Daha güçlü bir Türkiye için yola çıkan Türkiye İttifakı Partisi, vatan ve millet odaklı fikirler ışığında kuruldu. Kısa bir sürede tüm Türkiye’nin desteğini alarak başarılı bir teşkilatlanma süreci yürüten Türkiye İttifakı Partisi, yerel seçimler için çalışmalarına hız verirken 13 Eylül Çarşamba günü Mecidiyeköy’de İstanbul İl Binası’nın açılış törenini gerçekleştirdi. Törene 13’üncü Cumhurbaşkanı adayı ve TÜRKSAM Başkanı Dr. Sinan Oğan başta olmak üzere Türkiye İttifakı Partisi Başkan Vekili Enver Türkoğlu, Genel Başkan Yardımcısı Özgür Şahin Solak, Kadın Kolları Genel Başkanı Amine İlknur Tombul, İstanbul İl Başkanı Mustafa Remzi Solak, İl Başkan Vekilleri ve çok sayıda parti gönüllüsü katıldı.

  1. SİNAN OĞAN; “ÜLKEMİZİN YÖNETİMİNE TALİP OLACAĞIZ”

Türkiye İttifakı Partisi İstanbul İl Binası açılış töreninde konuşan TÜRKSAM Başkanı Dr. Sinan Oğan, “En başından beri söylediğimiz tek bir şey vardı… Türkiye’nin içinde bulunduğu mevcut durumdan Türkiye’yi çekip çıkaracak genç, dinamik kadrolara ihtiyaç var. Gizli kapılar ardında siyaset olmaz. Her şey açık bir şekilde Türk halkı ile paylaşılmalı. Biz Türkiye İttifakı Partisi’nin çalışmalarının merkezinde yer alıyoruz. Gönüllülerimizin kurmuş olduğu Türkiye İttifakı Partimizin kadroları ile ülkemizin yönetimine talip olacağız” açıklamalarında bulundu.

MUSTAFA REMZİ SOLAK; “TÜRKİYE SİYASETTE YENİ YÜZLER VE FİKİRLERİ HAK EDİYOR”

Türkiye İttifakı Partisi İstanbul İl Başkanı Mustafa Remzi Solak ise partinin kurulma amacını hatırlatarak şu ifadeleri kullandı; “Ülkemizin kurucu unsurları Türk Milliyetçileri, Atatürkçüler, Kuvay-i Milliyeciler ve Ulusalcıları temsil eden bir yapı ile asgari müşterekte uzlaşarak geniş tabanlı bir parti oluşturduk. Siyasetin tıkandığı ve hep aynı isimlerin söz hakkı aldığı Türk siyasetine yeni bir soluk olmak için bir adım öne çıktık. Ülkemiz siyasette artık eskimiş yüzler ve hep aynı fikirlerden yoruldu. Biz genç ve her biri alanında uzman kadrolarımızla önümüzdeki yerel seçimler için çalışma startımızı verdik. Bu yolda bize inanan ve güvenen Dr. Sinan Oğan’a çok teşekkür ediyorum. Ayrıca bu yolda bizden desteğini esirgemeyen tüm Sinan Oğan Gönüllülerine de ayrı bir parantez açmam gerekir. Desteklerini hep arkamızda hissettik. Bu sayede kendilerine de teşekkür ediyor, İl Binamızın herkese hayırlı olmasını temenni ediyorum.”

Selçuk Mollaibrahimoğlu
Beykent Üniversitesi (Matematik-Bilgisayar)

Related Articles

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Son Yazılarımız