Cuma, Haziran 14, 2024

Dries Mertens ve Lucas Torreira Resmen Açıklandı

Sezonun en flaş transferlerine imza atan Galatasaray, peş peşe transferlerini açıkladı. Okan Buruk’la bugün ilk maçına çıkacak olan G.Saray’da hamleler devam ediyor.

Dries Mertens ve Lucas Torreira Resmen Açıklandı

Sezonun en flaş transferlerine imza atan Galatasaray, dünya yıldızları olan Dries Mertens ve Lucas Torreira’yı kadrosuna kattığını açıkladı.

Dries Mertens ve Lucas Torreira Resmen Açıklandı
Dries Mertens ve Lucas Torreira Resmen Açıklandı

Atatürk Havalimanı Genel Havacılık Terminali’ne ulaşan iki futbolcuya Sportif AŞ Başkan Vekili Erden Timur ile sezon sonunda sözleşmesi sona eren Galatasaraylı futbolcu Arda Turan eşlik etti. Mertens ile eşi ve çocuğu da İstanbul’a geldi.

İstanbul’a geç saatlerde ulaşan futbolcuları kalabalık bir grup taraftar karşıladı. Oyuncuların “üçlü” tezahüratı yaptırdığı taraftarlar, meşaleler ve tezahüratlarla coşkulu bir atmosfer oluşturdu.

Taraftarlar, Erden Timur lehine de tezahüratlar yaptı.

Uçağı 120 binin üzerinde taraftar canlı takip etti

Galatasaray taraftarı, iki yıldız futbolcunun içinde yer aldığı özel uçağı internet üzerinden izledi.

Milano’dan Brüksel’e geçen, oradan da İstanbul’a gelen özel uçağı internet sitesi üzerinden canlı takip eden taraftar sayısı, 123 bine kadar ulaştı.

Popüler Akım
Popüler Akım, siyaset, ekonomi, spor, kültür-sanat, tarih, moda, bilim&teknoloji ve sinema gibi birçok alanda çeviri ve denemeler yayınlayan bir sosyal medya platformudur.

Related Articles

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Son Yazılarımız