Cuma, Haziran 21, 2024

Reşat Gürsöz Kimdir?

Eğitim hayatını İstanbul Arel Üniversitesi’nde tamamladıktan sonra Koç Üniversitesi’nde devam ederek Reşat Gürsöz ve daha sonrasında Hubspot, Semrush, Google Ads, Youtube, Woorank ve Twitter gibi mecralarda 25 uzmanlık alanında yeterliliği bulunmaktadır. En büyük projeleri arasında yer alan Türk Ekonomi Bankası ile Dijital Faktoring proje ile Amerika’da “İnovasyon Ödülü”ne layık görülmüştür. Türkiye’de yer alan çok büyük markaları yöneten ve bunlar arasında Markafoni gibi çok büyük şirketlerin dijital ve yazılım projelerinde yer almıştır. Tam 16 yıldır kazandığı ciddi tecrübe ve birikim ile büyük şirketlere halen danışmanlık ve eğitimler vermektedir.

Şu anda ise, Türkiye’nin en büyük ve en prestijli medya grubunda çalışmaktadır. İlgilendiği sektörler arasında E-Ticaret, Dijital Pazarlama, Yazılım, Yapay Zeka ve Girişimcilik yer almaktadır. Birden fazla eğitim ve seminerler vermiştir.

Amerika’da İnovasyon ödülüne yapmış olduğu proje ile layık görülmüştür. Projesinde ise çok ciddi kar oranı elde edilmiştir.

Reşat Gürsöz Kimdir?
Reşat Gürsöz Kimdir?
Reşat Gürsöz Kimdir?
Popüler Akım
Popüler Akım, siyaset, ekonomi, spor, kültür-sanat, tarih, moda, bilim&teknoloji ve sinema gibi birçok alanda çeviri ve denemeler yayınlayan bir sosyal medya platformudur.

Related Articles

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Son Yazılarımız