Salı, Mayıs 21, 2024

iPhone 14 Pro Özellikleri Nelerdir? İlk Görüntüler

iPhone 14 Pro Render Özellikleri Nelerdir? Merakla beklenen iPhone 14 Pro render hakkında ilk sızmalar başladı. Cihazla ilgili görüntüler sosyal medyaya düştü.

iPhone 14 Pro render bir süredir adından söz ettiriyordu. Görüntüsünü nasıl olacağın konusunda merak edilenler vardı. iPhone 14 Pro ile ilgili bir render görüntüsü yayınlandı.

iPhone 14 Pro Özellikleri Nelerdir? İlk Görüntüler
iPhone 14 Pro Özellikleri Nelerdir? İlk Görüntüler

iPhone 14 Pro Özellikleri Nelerdir? İlk Görüntüler

Analist olan Jon Prosser, geçtiğimiz Eylül ayında iPhone 14 Pro render görüntüleri konusunda çalışma yürüttüklerini ifade etmişti. jon Prosser’in de yakın süreçte render görüntülerini paylaşacağı ifade ediliyor.

Önümüzdeki yıl tanıtımı yapılacak olan iPhone 14 cihazının nasıl olacağı merak ediliyor. Yeni cihaz gücünü Apple A16 Bionic işlemcisinden elde edecek. 4nm teknolojisi ile çalışacak olan yeni iPhone güç konusuna baya iddialı görünüyor.

Bunun yanında iPhone 14’ün tasarım konusunda radikal adımlar atması bekleniyor. Bazı köklü değişimler olacağı açıklanmıştı.

KAMERA GÖRÜNTÜSÜ DEĞİŞİYOR!

Yeni iPhone modelinde çentik yerine kamera deliği olacağı iddiaları da yer alıyor. iPhone 13 Pro modelinden biraz daha kalın görünüyor. Diğer yandan arka kamerasının da düz olması dikkatlerden kaçmadı. Sızan bilgilere göre önümüzdeki sene tüm iPhone telefonlarında 120Hz ProMotion teknolojisini kullanılacak.

Yuvarlak tuş sesleri de aynı şekilde iPhone 14’te olacak. En son bu özellik iPhone 5’te kullanılmıştı. 2024 senesine kadar Apple da dahil olmak üzere birçok markanın telefonlarında Type-C girişine yer vermesi ifade edildi.

Popüler Akım
Popüler Akım, siyaset, ekonomi, spor, kültür-sanat, tarih, moda, bilim&teknoloji ve sinema gibi birçok alanda çeviri ve denemeler yayınlayan bir sosyal medya platformudur.

Related Articles

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Son Yazılarımız