Pazartesi, Mayıs 20, 2024

PSN Plus Mart Oyunları Belli Oldu!

Merakla beklenen PSN Plus Mart Oyunları Belli Oldu! Sony, her ay PSN Plus üyelerine 3 oyunu ücretsiz olarak vermeye devam ediyor. Mart ayında ücretsiz olarak indirilecek 3 oyun da belli oldu.

PSN Plus Mart Oyunları Belli Oldu!

Sony, merakla beklenen PSN Plus 2022 Mart oyunlarını açıkladı. Bugün açıklanan oyunlara oyuncuları tatmin edebilen oyunlar olarak karşımıza çıktı. Daha önce de GTA Online oyununun 15 Mart tarihinde Playstation sahiplerine ücretsiz olarak verileceği açıklanmıştı. Açıklanan Mart oyunlarında GTA Online yok fakat 15 Mart’ı beklemek gerekiyor.

PSN Plus Mart Oyunları Belli Oldu!
PSN Plus Mart Oyunları Belli Oldu!

Gelelim Mart ayındaki oyunlara. Bu ay verilen oyunlar kaliteli oyunlar diyebiliriz. Bugün erişime açılan 3 oyunu yalnıza PSN Plus üyeleri kütüphanelere ücretsiz bir şekilde indirilebilecek.

PS Plus Mart 2022 Oyunları

  • Ghost of Tsushima: Legends (PS5, PS4)
  • Ghostrunner (PS5)
  • Ark Survival Evolved (PS4)
  • Team Sonic Racing (PS4)

Ghost of Tsushima aslında büyük beklentilerle yapılan fakat istediği geri dönüşü alamayan oyunlar yer arasında aldı diyebiliriz. Fakat yine de oynanabilecek kalitede bir oyun. Japon efsanelerini seven oyuncular için ideal ve tatmin edici bir yapım.

Psn Plus Ücretleri

Sony’nin aylık abonelik hizmeti, üç farklı seçenekle önümüze sunuyor. PS Plus’a abone olmak isteyenler kullanıcıların aylık 40 TL, üç aylık 100 TL veya 12 aylık 240 TL gibi bir ödeme yapması gerekiyor.

Popüler Akım
Popüler Akım, siyaset, ekonomi, spor, kültür-sanat, tarih, moda, bilim&teknoloji ve sinema gibi birçok alanda çeviri ve denemeler yayınlayan bir sosyal medya platformudur.

Related Articles

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Son Yazılarımız