Pazartesi, Mayıs 27, 2024

PUBG Mobil Hilesi Nasıl Yapılır?

İlk çıktığı günden beri kullanıcıların vazgeçilmezi olan PUBG, Çinli bir oyun şirketi tarafından geliştirilmiştir. Dünya’nın en çok oynanan oyunu olan PUBG’nin dijital oyunlar arasındaki popülerliği gittikçe artıyor. Kullanıcı sayısı her geçen gün artan pubg’nin aynı zamanda çeşitli hileleri de ortaya çıktı. Oyuncuların bazıları hile kullanarak kendilerine oyun içinde avantajlar yaratıyor. Bazıları ise şifresiz olarak oyuna devam etmekte. Bizler de bugünkü yazımızda PUBG mobil hilesi nasıl yapılır? sorusunu yanıtlıyor olacağız.

PUBG Hileleri Nelerdir?

Kullanıcıların sıklıkla merak ettiği PUBG hilelerine bakacak olursak çoğu kullanıcının hileleri kullandığını söyleyebiliriz. Hileler sayesinde kullanıcılar kendilerine pek çok avantaj sağlamaktadır. Bu hileler içerisinde; havaya uçma, hızlı silah toplama, duvar görme gibi rakipleri hızlı bir şekilde alt edecek hamleler mevcut. Yerlere çeşitli ganimet ve kıyafetler bırakarak rakiplerinizin dikkatini çekebilir ve onları hızlı bir şekilde alt edebilirsiniz. Hileler yardımıyla silahınızı hızlıca değiştirip kullanabilirsiniz. Arka arkaya ateş etme imkanı ile rakiplerinizin önüne hızla geçebilirsiniz.

PUBG ESP Hilesi Nasıl Yapılır?

PUBG hilesi içerisinde çoklu hileler mevcuttur. En iyi PUBG hileleri arasında başı ESP çeker. Hile sayesinde gelişmiş bir algılama yöntemi geliştirirsiniz. Yani; rakip oyuncuların yerlerini, adlarını, sağlık çubuklarını kolay bir şekilde görebilirsiniz. Sandık ve ganimetleri de görebilirsiniz. Hileyi indirmek için şu adımları izleyin:

 • Hack kullanın ve çok sayıda maça girmeyin.
 • Hileyi birkaç gün boyunca lobide kullanın.
 • Hileye alıştıktan sonra hack kullanarak birkaç maç oynamaya başlayın.
 • Açık bir şekilde hile yaparsanız ceza yersiniz.
 • Hileyi yalnızca kendiniz kullanın. Böylece farklı bir sorunla karşı karşıya kalmazsınız.
PUBG Mobil Hilesi Nasıl Yapılır?

PUBG Mobile Hilesi Telefona İndirme

PUBG kullanıcıları PUBG mobil hileyi telefona nasıl indireceklerini merak ediyor. Şu adımları izleyerek PUBG mobil hileyi telefonunuza indirebilirsiniz:

 • Her şeyden önce Google Play Store ve Apple Store üzerinden PUBG oyununu indirin.
 • Oyunu kurun. Sonrasındaki adımları takip edin.
 • Üçüncü taraf kurulumuna izin vermeniz gerekli.
 • Kurulum bittikten sonra menüde PUBG mobile hack simgesi karşınıza çıkacak.
 • APK isimli dosyayı açmak ve sonrasında kurmak için simgenin üzerine tıklayın.
 • İşlem bu kadar. Ardından hileleri kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

PUBG UC Hilesi Nasıl Yapılır?

PUBG oyunu içerisinde sınırsız UC hilesi mevcuttur. Materyal aslında paralıdır. Bu hile sayesinde kıyafetleri, aksesuarları ve diğer paralı şeyleri satın alma imkanına sahip olursunuz. UC hilesi yapmak için şu adımları takip edin:

 • Hile ücretsizdir.
 • Çalışma ihtimali %99 olduğu için son derece dikkat çekicidir.
 • Legal yollarla çalışır.
 • Otomatik olarak kendini günceller.
 • Kendi içinde gizlenmiş şifreleri vardır.
 • Android ve Apple cihazlarında çalışır.
 • Kendini koruma altına almak için otomatik şifreleme yapar.
 • Virüs bulundurmaz ve engel yemez.

PUBG Sınırsız BP Hilesi Nasıl Yapılır?

PUBG oyununda her savaştan sonra BP puanı alınmaktadır. Bp puanı karakterinizin gelişmesini ve yükselmesini sağlar. BP puanlarınızla istediğiniz kıyafeti ve görünümü elde edebilirsiniz. Böylece rakiplerinizi kolayca etkileyebilirsiniz.

PUBG Duvar Arkası Görme Hilesi

PUBG mobile versiyonunda duvar arkası görme hilesi vardır. Hile sayesinde, oyundaki duvarları ve duvar arkasını kolayca görebilmeniz mümkün. Duvarın ardını görerek saklanmış olan rakiplerinizi gafil avlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra radar sisteminden düşmanlarınızın yerini tespit edebilirsiniz. Özenle idare edin başlığı altında bu hile karşınıza çıkabilir. Hileyi doğru şekilde kullandığınız takdirde oyundaki tüm düşmanlarınızı tespit edebilirsiniz. Ancak fark edilmeniz halinde oyundan atılabilirsiniz.

PUBG Mobil Hilesi Nasıl Yapılır?

PUBG Geri Tepme Hilesi

PUBG mobile versiyonunda bildiğiniz gibi silahlar bazen geri tepebiliyor. Bu hile sayesinde geri tepmeyi ortadan kaldırabilirsiniz. Hileyi aktif hale getirdiğinizde istediğiniz kadar ard arda ateş edebilirsiniz. Tekrar tekrar nişan almanıza gerek yoktur.

PUBG Hız Hilesi

PUBG mobile versiyonunda hız hilesi bulunur. Hız hilesi sayesinde savaş sırasında hızınızı artırarak düşmandan hızlı bir şekilde kaçabilir aynı zamanda onu hızlıca öldürebilirsiniz. Hız hilesi sayesinde rakiplerinizin kafasından tek hamlede kolayca öldürebilirsiniz.

PUBG Emülatör Hilesi

Emülatör programı sayesinde PUBG oyunundaki çoğu hileyi çalıştırabilirsiniz. Programı Apple ve Android üzerinden açabilirsiniz. Hileler sayesinde hem bilgisayar versiyonunda hem de mobil versiyonda rakiplerinizi kolayca alt edebilirsiniz. Ancak tekrar uyarmakta fayda var bu hileyi kullanmak kendi sorumluluğunuzdadır. Hileyi açık bir şekilde kullandığınızı belli etmeniz durumunda oyundan atılabilirsiniz.

Related Articles

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Son Yazılarımız