Cumartesi, Mayıs 18, 2024

PSN PLUS NİSAN 2022 ÜCRETSİZ OYUNLARI

Sony Playstation oyuncularının merakla beklediği PSN Plus Nisan 2022 ücretsiz oyunları belli oldu. İşte Nisan 2022 PSN Plus ücretsiz oyunları…

Sony, her ay PSN Plus üyelerine ücretsiz oyunlar vermeye devam ediyor. PS4 ve PS5 oyuncularının bu ay ücretsiz olarak indirecekleri oyunlar resmen açıklandı.

Nisan ayı ücretsiz oyunları 5 Nisan tarihinden 2 Mayıs tarihine kadar kütüphanenize indirebileceksiniz. 3 oyunun hepsi PS4’te oynanabilecekken, PS5 oyunu olarak bir tane oyun bulunuyor. İşte PSN Plus Nisan 2022 oyunları…

PSN PLUS NİSAN 2022 ÜCRETSİZ OYUNLARI

SPONGEBOB SQUAREPANTS: BATTLE FOR BIKINI BOTTOM REHYDRATED (PS4)

SpongeBob bu sefer karşımıza bir oyun olarak geliyor. SüngerBob, Patrick ve Sandy olarak oynanabilen oyunda Plankton’un çılgın robot ordusuyla Bikini Bottom’ı yönetme şeytani planını engellemek için benzersiz beceri setlerini kullanacaksınız. Sevilen diziden sayısız karakterle birlikte bu heyecanı ortak olun.

SLAY THE SPIRE (PS4)

Kart oyunlarını ve haydutları bir araya getiren bu fantezi deckbuilder serüvenin, sürekli değişen Spire’de bir yolculuğa tanık olacaksınız. Düşmanları verimli bir şekilde göndermek ve zirveye ulaşmak için yüzlerce karttan benzersiz bir deste üretin. Farklı düşmanların ve patronların üstesinden gelmenize yardımcı olmak için destenizin güçlerini geliştirmek için güçlü kalıntıları keşfedin.

HOOD OUTLAWS & LEGENDS (PS4 ve PS5)

Hood: Bu yoğun çevrimiçi çok oyunculu oyun, rakip çeteler canı acıttığı yerde zengin vurmak için cesur soygunlarda yarışırlar. Farklı oyun modlarından biri State Heist: ekiplerin mümkün olduğunca çok altın almak için belirme noktalarını kontrol ettiği tam bir kümes PvE modudur.

Ancak Gold Rush PvPvE modunda, dört oyuncudan oluşan iki takım, birbirleriyle ve yapay zekâ muhafızlarıyla savaşırken mükemmel soygunu gerçekleştirmek, hazine çalmak ve çıkarmak için savaşıyor. Benzersiz beceriler ve mistik yeteneklerle donatılmış her karakter, görünmeyen hazineleri çalmak için gizlilik içinde hareket eder.

Haydutlar grubunuzu işe almak, zorlu kalelerde ustalaşmak ve rakiplerinizi geride oynamak size kalmış.

Popüler Akım
Popüler Akım, siyaset, ekonomi, spor, kültür-sanat, tarih, moda, bilim&teknoloji ve sinema gibi birçok alanda çeviri ve denemeler yayınlayan bir sosyal medya platformudur.

Related Articles

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Son Yazılarımız