Cuma, Haziran 14, 2024

Coach Selena Gomez ile İşbirliği Yaptı

”Fetish” ve ”Bad Liar”adlı şarkılarıyla çıkış yapan Selena Gomez, Amerikalı ünlü marka Coach’la yaptığı ilk aksesuar koleksiyonunda başka bir proje ile meşguldü.

Geçen yıl Coach’un şarkıcısı ve oyuncusu ilan edildiğinde, meraklı bekleyişler yerini kötü dedikodulara bırakmıştı.

Neyse ki bekleme sona eriyor 🙂

Eylül ayında mağazalara çarpıcı bir projeyle hazırlanan işbirliğinde dikkati en çok çeken Selena Grace çantası oluyor. Bu çanta, çift taraflı bir taşıma çantasıdır. Gomez’in Selena Black Cherry, Selena White ve göz alıcı Selena Red’den seçim yaparak, tüm Amerikan tarzını seçkin renklerde yansıtıyor.

Gomez yaptığı bir açıklamada; ”Merakla beklenen Stuart tasarımını görmek ve bu ekiple yer almak çok heyecan vericiydi.” dedi.

Coach Selena Gomez ile İşbirliği Yaptı
Selena Grace serisinden Selena Black Cherry

Ayrıca Gomez, ”Taşımak için sabırsızlanıyorum – Tamamen çok yönlü, gündüz-gece kullanımı için mükemmel bir seçenek ve tüm kombinleriniz için ideal bir parça” olduğunu söyledi.

Selena Gomez’in her projesinde kişisel fikirlerini kullanması, Coach’un tasarımcısı Stuart Vevers için umduğunu bulma fırsatı veriyor.

Gomez’in Vevers için birlikte yer aldığı bu koleksiyonda, Vevers, Gomez ile ilgili şunları söylemiştir; ”Kişisel bir şeyler yaratmakta çok ilgiliydi ve bu durum onun otantik ve dürüst tasarımını yansıtıyordu.”

Coach Selena Gomez ile İşbirliği Yaptı
Selena Grace serisinden Selena Red

Vevers, ”Bu koleksiyonu Selena ile yaratmak onun gibi güzel ve kadınsı tasarım parçaları bir araya getirmek gerçekten eğlenceliydi. Selena Grace’i tasarladığımızda, Selena’nın bir çantada istediği nitelikleri keşfetme ve kendine özgü hissettiren bir şey yaratma çabasındaydı.” ifadelerini kullandı.

Ayrıca Gomez, ”To be you is to be strong” temalı sınırlı sayıda anahtarlıkların ve çantaların askı etiketlerine gizlenmiş işlemeli mesajların eklenmesi için özel bir çaba da sarf etti. Bunun yanında “Selena Grace” çantası ise ”Love yourself first” ile özelleştirilmiştir.

Coach Selena Gomez ile İşbirliği Yaptı
Selena Star Bag Charm

Selena Gomez ve Coach koleksiyonu 14 Ağustos’ta ön sipariş verilebilecek ve 1 Eylül’den itibaren mağazalarda satışa sunulacak.

Related Articles

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Son Yazılarımız