Pazar, Mayıs 19, 2024

Sevişelim Demeden Partnerinizi Yatağa Götürebileceğiniz Sözler

Sevişmek her ne kadar insanın doğasında olan ve herkesin yaptığı bir şey olsa da, pek çoğumuzun utanabileceği ve tabu olabilen konular arasındadır. Özellikle Türkiye gibi toplumlarda sevişmek, toplum baskısı ile tabulaştırıldıkça, bazılarımız için psikolojik sorunlar bile ortaya çıkarabilmektedir. Elbette çok derin olan bu konuyu pek fazla uzatma niyetinde değilim. Bunun yanında siz de sevgilinizle, eşinizle veya flörtünüzle bu gece sevişmek istiyorsanız ve bunu nasıl söyleyeceğinizi bilemiyorsanız sizlere yol gösterebilecek birkaç cümle hazırladık. Gelin bunları birlikte inceleyip sevişelim demeden partnerinizi nasıl yatağa götürebileceğinizi anlatalım.

1)Özledim

Partnerinize söyleyebileceğiniz ve sevişmek istediğinizi anlamasını sağlayacak kelimelerden biri “özledim”dir. Sonuçta sevdiğiniz kişiyle özlem gidermenin en yoğun şekilde yaşanabilecek hali sevişmektir. Siz de manalı bir “özledim” kelimesi ile onunla samimi dakikalar geçirmek istediğinizi belli edebilirsiniz.

2)Filmi Yatakta İzleyelim Mi?

Sevişelim Demeden Partnerinizi Yatağa Götürebileceğiniz Sözler

Sevgilinize yatakta film izlemeyi teklif ederseniz, filmin sonunu göremeyebilirsiniz. Sarılarak izlenmeye başlanan film ufak tefek dokunuşlar ile başlayarak durduramayacağınız bir hale gelebilir, bizden söylemesi.

3)Uyudun Mu?

Cem Yılmaz’ın stand-up gösterisine bile konu olan bu cümle, karşınızdaki kişiyi uyutmayan bir şeyler olduğunu size gösterebilir. İster partnerinizle birlikte olun ister ayrı, bu cümlenin sonu sizin onu ne kadar istediğinize çıkarak bitebilir.

4)Biraz Eğlenelim Mi?

Sevişelim Demeden Partnerinizi Yatağa Götürebileceğiniz Sözler

Sevgilinizle birlikteyseniz ve canınız sıkılıyorsa, boynuna kondurduğunuz küçük bir öpücük sonrasında kulağına söyleyeceğiniz “biraz eğlenelim mi?” cümlesi ile ona ne istediğinizi belli edebilirsiniz. Böylece ortamdaki sıkıcı havayı dağıtarak birlikte eğlenmiş de olursunuz.

5)Burası Çok Sıcak Değil Mi?

Oda sıcaklığının bahane edilmesi ile yavaş yavaş soyunmaya başlayabilir, partnerinizin de ısınmasını sağlayabilirsiniz.

6)Odamda Takılmak İster Misin?

Özellikle ev arkadaşınız varsa ve sevgilinizle yalnız kalabileceğiniz tek yer odanızsa, ona sorduğunuz “odamda takılmak ister misin?” sorusu ile baş başa vakit geçirmek istediğinizi belli edebilirsiniz.

7)Yeni Rujunun Tadı Nasıl?

Sevişelim Demeden Partnerinizi Yatağa Götürebileceğiniz Sözler

Bu soruyu sorduğunuzda arkasından “istersen tadına bakabilirsin” cevabını alırsanız, ufak bir öpüşmeyi yatağa kadar götürebilirsiniz.

8)Kucağıma Yatarak Dinlenebilirsin

Yorucu bir günün ardından sevgilinizin dinlenmesi için kucağınızı tavsiye edebilir, ufak dokunuşlar ile onun biraz daha yorulması için teşvik edebilirsiniz.

9)Odamdaki Resimleri Görmüş Müydün?

Partnerinizi odanıza resimleri göstermek için çağırdıktan sonra yalnız kalmanın size verdiği yetkiye dayanarak yakınlaşmayı sağlayabilirsiniz.

10)Sevgilim Uykun Var Mı?

Elbette bu soru gerçekten sevgilinizin uykusu olup olmadığı için sorulan bir soru değil de birlikte yatağa gitmek için minik bir teklif olabilir.

Tüm bu cümlelerin sonucunda partnerinizle keyifli dakikalar geçirmeyi başaracaksanız, korunmanız için ihtiyacınız olan prezervatif çeşitlerini önceden edinmeyi ihmal etmeyin.

Related Articles

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Son Yazılarımız