Pazar, Mayıs 19, 2024

Tiktok Video İndirme Nasıl Yapılır?

Dünyanın en popüler uygulamalarından biri olan Tiktok Video İndirme Nasıl Yapılır? Özellikle son dönemde adından söz ettirmeyi başaran sosyal medya platformu Tiktok’ta video indirme merak ediliyor.

Milyonlarca üyesi olan Tiktok’ta video indirme işlemi merak ediliyor. Instagram için bir tehdit olmaya başlayan TikTok’ta her gün sayısız video yayınlanıyor. TikTok’ta yayınlanan videoyu telefonunuza indirdiğinizde etrafınıza filigran yerleştiriliyor. Peki filigransız TikTok video indirme nasıl yapılır?

Tiktok Video İndirme Nasıl Yapılır?

TikTok’ta içerik üreten kişiler, yayınladıkları videoların indirilip indirilmeyeceğine karar verebiliyor. Herhangi bir videonun yan tarafında yer alan Paylaş butonuna tıkladığınızda “Videoyu Kaydet” seçeneğini görebilirsiniz.

Tiktok Video İndirme Nasıl Yapılır?
Tiktok Video İndirme Nasıl Yapılır?

Bu seçeneğe tıkladığınızda video doğrudan telefonunuza iniyor. Ancak yukarıda belirttiğimiz üzere videonun çeşitli yerlerine, belirli aralıklarla ortaya çıkan filigranlar yerleştiriliyor. Bu filigranda TikTok simgesi ve kullanıcı adı yer alıyor.

Eğer yayınlayan kişi videonun indirilmesini istemiyorsa bu seçenek görünmüyor. Tabi bu videoyu hiç indiremeyeceğiniz anlamına gelmiyor. Üstelik filigranlar olmadan indirmekte mümkün. Gelin, şimdi bunun nasıl yapıldığına bakalım;

Programsız TikTok video indir – Filigransız

Filigransız şekilde herhangi bir programa ihtiyaç duymadan videoları indirmek için bir internet sitesinden yardım alacağız. Bu imkanı sunan çok fazla internet sitesi bulunuyor. Ancak biz en popülerlerinden birisini kullanacağız. Hepsinin çalışma mantığı aynı olduğu için siz farklı bir servisi de tercih edebilirsiniz.

1 – Buraya tıklayarak videoyu indirmemizi sağlayan internet sitesine ulaşıyoruz.

2 – TikTok’ta ttikindirmek istediğimiz videonun linkini almak için Paylaş butonuna tıkladıktan sonra Bağlantıyı Kopyala seçeneğine basıyor ve açılan internet sitesindeki alana linki kopyalıyoruz.

3 – İndir’e tıkladığınızda “Your Video is Converting…” yazısını göreceksiniz. Genellikle birkaç saniye içerisinde işlem tamamlanıyor ve üç farklı seçenek sunuluyor.

4 – İlk iki seçeneğe tıklayarak doğrudan videoyu indirebilirsiniz. Üçüncü seçenek ise adından da anlaşılabileceği üzere videoyu MP3 formatında yani sadece ses olarak indirmenizi sağlıyor.

Popüler Akım
Popüler Akım, siyaset, ekonomi, spor, kültür-sanat, tarih, moda, bilim&teknoloji ve sinema gibi birçok alanda çeviri ve denemeler yayınlayan bir sosyal medya platformudur.

Related Articles

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Son Yazılarımız