Quentin Tarantino ve Leonardo Di Caprio Tekrardan Beyaz Perdede Buluşuyor!

0
1114

Oscar Ödüllü Amerikalı yönetmen Quentin Tarantino, dokuzuncu filmi için 2019’u işaret etti. Henüz ismi belli olmasa da bu filmin çok konuşulacağı şimdiden belli. Tarantino imzası taşımasının yanı sıra ele alacağı olaylara bakıldığında bu yapım sinemaseverlerde büyük merak uyandırıyor.

quention tarantion

Pulp Fiction, Kill Bill, Reservoir Dogs gibi kült filmlere imzasını atan Tarantino bu kez merkezine geçtiğimiz yıl hayatını kaybeden ünlü seri katil ve azmettirici Charles Manson’ı alacak. Birçok detay henüz açıklanmasa da filmden haberler yavaş yavaş gelmeye başladı. 1969 Los Angeles’ında, film sektörüne geçmek isteyen bir dizi oyuncusu ve dublörünün yolunu Manson cinayetleri ile buluşturacağı bilinenler arasında. Filmde Sharon Tate vahşetine değinilmesi de bekleniyor. Hatta Sharon Tate’i canlandıracak oyuncular arasında Margot Robbie en güçlü isim diyebiliriz. Robbie’nin yanı sıra Jennifer Lawrence da Tate rolü için düşünülen isimlerden.

-Advertisement-

Bilindiği üzere yönetmen Roman Polanski’nin eşi Sharon Tate, 1969 yılında karnındaki bebeği ile evinde ölü bulunmuştu. Manson tarikatinin üyeleri evde beş ceset bırakmakla kalmayıp, kurbanların kanlarıyla duvarlara yazılar dahi yazmışlardı. O zamanlar Amerikan kamuoyunun kanını donduran bu cinayetle Manson’ın ünü daha da artıyor elbette. Kendisinin peygamber olduğuna inanan Manson’ın en ilginç yanı bu zamana kadar eline ne bir silah, ne de bir bıçak almamış olması. Manson sadece çete üyelerinin öldürmesini istiyordu, onlar da öldürüyorlardı. Manson’ın neden fenomen haline geldiği, hakkında kitapların yazıldığı ve filmlerinin çekildiği çok açık değil mi?

Quentin Tarantino ve Leonardo Di Caprio Tekrardan Beyaz Perdede Buluşuyor!
Alnına Svastika işareti çizen Charles Manson.

Filme dair Leonardo Di Caprio’nun kadroda yer aldığı bilgisi şu an elimizdeki en güçlü bilgi olsa da hangi rolü canlandıracağını bilmiyoruz. Böylece Django Unchained’den sonra Di Caprio ve Quentin Tarantino’yu ikinci kez beyaz perdede buluşturan bir yapıma şahit olacağız. Hadi o zaman 2019 gelsin!

Quentin Tarantino ve Leonardo Di Caprio Tekrardan Beyaz Perdede Buluşuyor!
Django filminden bir kare.
-Advertisement-

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here